Daniel Obajtek

Chcesz nagrać profesjonalną płytę? – Weź udział w lokalnym konkursie

Jeszcze do 15 lutego można wziąć udział w konkursie na interpretację piosenek Grzegorza Ciechowskiego – lidera zespołu REPUBLIKA. Główną nagrodą jest możliwość nagrania profesjonalnej płyty.

Organizatorami konkursu są MGOK Sędziszów Małopolski, ART Music Media i Podziemny Rock’n’droll. Wydarzenie ma na celu popularyzowanie tworczości zespołu Republika, promowanie kultury oraz wsparcie lokalnych artystów. Konkurs jest częścią projektu muzycznego Miejsko Gminnnego Ośrodka Kultury w Sędziszowie, gdzie już od jesieni organizowane są koncerty online. Odbywają się one cyklicznie w ostatnie czwartki miesiąca.

Do konkursu mogą przystąpić soliści i zespoły (bez instrumentów perkusyjnych) z powiatu ropczycko-sędziszowskiego. Aby wziąć udział, należy przesłać kartę zgłoszeniową i jeden utwór w języku polskim, który wykonywał zespół Republika – w formacie mp3, mpeg lub innym obsługiwanym przez wiodące urządzenia mobilne. Wzór karty i szczegóły konkursu na stronie MGOK Sędziszów Młp. Organizatorzy uważają, że Grzegorz Ciechanowski był artystą ponadczasowym, dlatego każdy z wykonawców znajdzie coś dla siebie w jego twórczości.

Zgłoszenia można wysyłać do 15 lutego 2021 roku. Komisja oceni wykonania i wybierze trzech laureatów. Koncert finałowy zwycięzców odbędzie się 25 lutego 2021 roku – również online. Dla każdego z trzech miejsc zostały przewidziane nagrody:

  1. Nagranie płyty Demo w profesjonalnym studiu
  2. Lekcje wokalu
  3. Nagranie i montaż klipu do dowolnej piosenki

Zachęcamy do udziału. Konkurs jest objęty patronatem Telewizji Sędziszów Małopolski i organizowany jest przy udziale środków z Funduszu Wsparcia Kultury.

źródło zdjęcia : MGOK Sędziszó Młp.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x