Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Spotkanie z pięściarzem Łukaszem Różańskim i strefa kibica przed sędziszowskim ratuszem

Mecz Polska – Islandia rozpoczął się dziś o 18, a sędziszowianie mogli go zobaczyć na telebimie, który staną w centrum miasta. Spotkanie było dla biało-czerwonych ostatnim sprawdzianem przed rozpoczynającym się już za trzy dni Euro 2020. Czy go zdali? Mecz zakończył się remisem 2:2.

Dziś odbyło się także powitanie bohatera regionu Łukasza Różańskiego. Ponad tydzień po zwycięskiej walce z Arturem Szpilką, mieszkańcy regionu mogli osobiście spotkać się z naszym pięściarzem – mistrzem WBC!

Pięściarz pojawił się na sędziszowskim rynku wraz ze swoją narzeczoną, by przyjąć gratulacje od burmistrza Bogusława Kmiecia i senatora Zdzisława Pupy. Dla wszystkich fanów była to okazja do wspólnych zdjęć i zdobycia autografu.

fot. UM Sędziszów Młp./ TV Sędziszów Młp.

3 komentarze na temat “Spotkanie z pięściarzem Łukaszem Różańskim i strefa kibica przed sędziszowskim ratuszem

 • 10 czerwca 2021 o 18:56
  Permalink

  A propos okolic Ratusza w Sędziszowie. Może by tak pojawiła się policja nieoznakowanym radiowozem i ukróciła jazdę szaleńców z piskiem opon wokół Rynku , bo można k…..y dostać jak każdy gnojek swoim buraczanym bolidem lub motorem MUSI z impetem obowiązkowo objechać Ratusz , bo myśli że zrobi wrażenie na panienkach .

  Odpowiedz
 • 9 czerwca 2021 o 11:45
  Permalink

  Co robi na scenie ta dodatkowa osoba ?czyżby wybory sie zbliżały i potrzebuje głosów

  Odpowiedz
  • 9 czerwca 2021 o 16:52
   Permalink

   Oni wszyscy potrzebują głosów, tylko, że my ich już nie potrzebujemy 😀

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.