Daniel Obajtek

Spotkanie z pięściarzem Łukaszem Różańskim i strefa kibica przed sędziszowskim ratuszem

Mecz Polska – Islandia rozpoczął się dziś o 18, a sędziszowianie mogli go zobaczyć na telebimie, który staną w centrum miasta. Spotkanie było dla biało-czerwonych ostatnim sprawdzianem przed rozpoczynającym się już za trzy dni Euro 2020. Czy go zdali? Mecz zakończył się remisem 2:2.

Dziś odbyło się także powitanie bohatera regionu Łukasza Różańskiego. Ponad tydzień po zwycięskiej walce z Arturem Szpilką, mieszkańcy regionu mogli osobiście spotkać się z naszym pięściarzem – mistrzem WBC!

Pięściarz pojawił się na sędziszowskim rynku wraz ze swoją narzeczoną, by przyjąć gratulacje od burmistrza Bogusława Kmiecia i senatora Zdzisława Pupy. Dla wszystkich fanów była to okazja do wspólnych zdjęć i zdobycia autografu.

fot. UM Sędziszów Młp./ TV Sędziszów Młp.

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
2 lat temu

A propos okolic Ratusza w Sędziszowie. Może by tak pojawiła się policja nieoznakowanym radiowozem i ukróciła jazdę szaleńców z piskiem opon wokół Rynku , bo można k…..y dostać jak każdy gnojek swoim buraczanym bolidem lub motorem MUSI z impetem obowiązkowo objechać Ratusz , bo myśli że zrobi wrażenie na panienkach .

sąsiad
sąsiad
2 lat temu

Co robi na scenie ta dodatkowa osoba ?czyżby wybory sie zbliżały i potrzebuje głosów

lol
lol
2 lat temu
Reply to  sąsiad

Oni wszyscy potrzebują głosów, tylko, że my ich już nie potrzebujemy 😀

3
0
Would love your thoughts, please comment.x