Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Niesamowita Wygrana w Eurojackpot Przez Mieszkańca Ropczyc!

Nadzwyczajne wieści dla naszego miasta! We wtorkowy wieczór, jeden ze szczęśliwców z Ropczyc trafił nagrodę III stopnia w grze Eurojackpot, zgarniając imponującą sumę 1 322 710 zł.

Ten historyczny moment dla ropczyckiej społeczności miał miejsce w kolekturze przy ul. Robotniczej 1. Zwycięski zakład, wybrany metodą “chybił trafił”, okazał się być rekordową wygraną wśród gier LOTTO w naszym mieście.

Szczęśliwe liczby, które przyniosły to ogromne szczęście, to: 6, 19, 32, 39, 42 oraz dodatkowe 4 i 9, wylosowane w Eurojackpot 16 stycznia 2024 roku.

Wiadomość o wygranej szybko rozeszła się po Ropczycach, przynosząc mieszkańcom wiele powodów do dumy i radości. Kolektura, w której padła wygrana, stała się miejscem serdecznych gratulacji i wzmożonego zainteresowania, a szczęście zwycięzcy stało się inspiracją dla wielu.

Ta wygrana to nie tylko wielkie szczęście dla jednej osoby, ale też symbol nadziei i pozytywnej energii dla całej naszej społeczności. To dowód na to, że szczęście może uśmiechnąć się do każdego z nas, niespodziewanie i hojnie.

Eurojackpot, znana i lubiana gra liczbowa, ponownie pokazała, że może zmieniać życie na lepsze. Z niecierpliwością wyczekujemy kolejnych losowań, z nadzieją na równie pomyślne wieści.

Dla zwycięzcy i dla wszystkich mieszkańców Ropczyc to niezapomniane wydarzenie, które na długo zapisze się w annałach naszego miasta.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x