Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Awanturował się i groził policjantom

Do 3 lat pozbawienia wolności grozi 45-letniemu mieszkańcowi Sędziszowa Małopolskiego, który w czasie interwencji groził policjantom i ich rodzinom śmiercią. Mężczyzna odpowie również za znieważenie mundurowych i naruszenie ich nietykalności. Podejrzany usłyszał już w tej sprawie zarzuty.

We wtorek przed godz. 18 sędziszowscy funkcjonariusze zostali skierowani na jedną z posesji w Sędziszowie Małopolskim. Według informacji, nietrzeźwy mężczyzna miał się awanturować, a także chciał kierować ciągnikiem rolniczym. Na miejscu mundurowi wyczuli zapach alkoholu od mężczyzny, którego dotyczyła interwencja. Od samego początku był on wulgarny wobec wykonujących czynności służbowe funkcjonariuszy.

45-latek nie wykonywał wydawanych mu poleceń, naruszył nietykalność cielesną funkcjonariuszy, a ponadto kierował groźby pozbawienia życia w stosunku do nich i ich rodzin. Awanturnik został doprowadzony do izby wytrzeźwień.

Po wytrzeźwieniu mężczyzna usłyszał m.in. zarzuty znieważenia funkcjonariuszy oraz gróźb karalnych. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło KPP Ropczyce

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x