Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla Szkół Specjalnych i Specjalnych Ośrodków Szkolno-Wychowawczych

Wysokim poziomem wiedzy wykazali się młodzi uczestnicy Powiatowego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla Szkół Specjalnych i Specjalnych Ośrodków Szkolno-Wychowawczych, który w ubiegłym tygodniu odbył się w Ropczycach. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

W ubiegłym tygodniu, na terenie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Ropczycach, odbył się Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla Szkół Specjalnych i Specjalnych Ośrodków Szkolno-Wychowawczych. Ideą tego przedsięwzięcia jest przygotowanie dzieci i młodzieży do bezpiecznego, odpowiedzialnego uczestnictwa w ruchu drogowym, jak również zwiększenie ich świadomości o zagrożeniach, jakie mogą wystąpić na drodze.

Turniej był podzielony na 4 etapy. Najpierw uczniowie musieli wykazać się znajomością przepisów ruchu drogowego i rozwiązać test wiedzy. Następnym etapem była jazda w symulowanych warunkach ruchu drogowego, po czym zawodnicy mieli za zadanie pokonać na rowerze specjalnie przygotowany tor przeszkód. W ostatnim etapie uczestnicy odpowiadali na losowo wybrane pytania z kodeksu drogowego. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwali sędziowie m.in. policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach.

Zwycięzcy turnieju będą reprezentować uczniów z powiatu ropczycko-sędziszowskiego podczas Wojewódzkiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego, który odbędzie się w Mielcu.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

źródło KPP Ropczyce

zdjęcia KPP Ropczyce

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x