Orzech promocje

Budynek szkoły znajdzie nowe życie w Służbie Zdrowia

Dnia 28 listopada 2023 roku Starosta Powiatu Witold Darłak oraz Członek Zarządu Powiatu Andrzej Bączkowski dokonali symbolicznego kroku ku przyszłości ochrony zdrowia, podpisując akt notarialny, który oficjalnie przekształca przestrzeń byłej Szkoły Podstawowej nr 2 w Sędziszowie Małopolskim.

Budynek, który kiedyś pełnił funkcję oświatową, zmieni swoje przeznaczenie na cele związane z obszarem ochrony zdrowia. Zgodnie z podpisanym aktem notarialnym, Powiat nabył budynek Szkoły Podstawowej nr 2 w Sędziszowie Małopolskim, znajdujący się na działce nr 1575/2, będącej własnością Gminy Sędziszów Małopolski. W zamian za tę nieruchomość, Powiat przekazał działkę nr 1258/7 położoną w obrębie Borek Wielki.

Decyzja o zmianie przeznaczenia budynku odzwierciedla rosnące potrzeby społeczności lokalnej w obszarze opieki zdrowotnej. Władze powiatu planują przystosowanie nabytej przestrzeni do nowych funkcji, które będą służyć dobru i zdrowiu mieszkańców.

foto: SP w Ropczycach

Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Arbuz
Arbuz
7 miesięcy temu
Reply to  abc

pewnie. tylko w sedziszowie rynek zapchany jest szpitalami , przychodniami i służbą zdrowia. w każdym innym mieście są na rynku sklepy , restauracje. a sędziszow zamieni się w szpital

Stan 2904
Stan 2904
7 miesięcy temu

To ciekawe, gdzie ona jest, oczywiście działka 1258/7. Też szukałem i nic.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x