Orech promocje

Mikołajki z Naszą Ziemią Sędziszowską

Stowarzyszenie Nasza Ziemia Sędziszowska już na dwa tygodnie przed mikołajkami przygotowywało się do tego symbolicznego święta darów. Robili to, by dać najmłodszym upominki mikołajkowe tj. plecaki, zabawki, przybory do pisania, malowania i rysowania, kolorowanki.
Mikołajki w przedszkolach

Mieszkańcy mieli możliwość poznać zasady akcji Stowarzyszenia, o której jego przedstawiciele opowiedzieli w czasie brefingu prasowego w siedzibie w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji.

Następnie świąteczne prezenty trafiły do przedszkoli z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego. Przedstawiciele stowarzyszenia podarowali je dzieciom m.in. w Przedszkolu Publicznym Nr 1 przy ul. 3 Maja w Sędziszowie Małopolskim oraz Przedszkolu Ogród Dobrych Serc w SOSW w Ropczycach. Byli również w Cierpiszu oraz w Nockowej

Kontynuacja dzieła Św. Mikołaja

Święty Mikołaj skłania do kontynuacji jego misji oraz krzewienia tej ponadczasowej wartości, jaką jest pomocne serce, okazywane drugiemu człowiekowi. Prezenty, wśród których znajdowało się wiele pluszaków, sprawiły dzieciom sporą radość.

Warto zaznaczyć, że wręczenie prezentów było możliwe również dzięki Radnym oraz Darczyńcom – m.in. ze Stanów Zjednoczonych. Sprawili oni dobro, które z pewnością do nich wróci.

Źródło zdjęć: Nasza Ziemia Sędziszowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *