Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Gdzie oglądać najnowsze filmy?

Wydaje się, że chcą oglądać premiery i gorące nowości ze świata filmu jesteśmy skazani na kino. Nie wszyscy z nas lubią jednak klimat dusznej sali, wielu osób i filmu wyświetlanego na wielkim ekranie. Ponadto część najnowszych dzieł (na przykład seriali) nie jest tam dostępna. W obu przypadkach z pomocą może przyjść internet, gdzie znajdziemy coraz liczniejsze serwisy VOD. Co znajdziemy w ich ofercie i dlaczego coraz tłumniej przyciągają one użytkowników sieci? Odpowiedzi na te pytania znaleźć można poniżej.

Dlaczego chętnie korzystamy z serwisów VOD?

W pierwszej kolejności warto się zastanowić, dlaczego serwisy VOD i usługi streamingowe cieszą się tak ogromną popularnością. Ich ogromnym atutem może być przede wszystkim cena. Część treści dostępna jest absolutnie za darmo, a inne obejrzeć możemy po wniesieniu niewielkiej opłaty subskrypcyjnej (duża część usług pozwala także na skorzystanie z bezpłatnego okresu próbnego). Dużym atutem jest także ilość i jakość dostępnych materiałów. Większość z nich obejrzymy w Full HD czy nawet 4K, a dostępne produkcje to nawet tegoroczne hity takie jak Wielka Woda czy Wilkołak Nocą. Użytkowników przyciąga także możliwość zrezygnowania z takiej usługi w dowolnym momencie, nie ma więc konieczności zawierania wieloletnich umów, których czas obowiązywania nie jest dla nas odpowiedni. Coraz więcej osób chwali też sobie wygodę. Serwisy VOD gwarantują dziś brak reklam, możliwość oglądania niemal dowolnych treści na życzenie czy odtwarzanie pobranych wcześniej filmów i seriali w trybie offline. Okazuje się jednak, że serwisy streamingowe coraz odważniej wkraczają też w sferę, która do tej pory zarezerwowana była raczej dla nieco bardziej klasycznych mediów.

Nie tylko filmy i seriale – bogata oferta streamingów

Internet to nie tylko miejsce, w którym oglądać możemy filmy i seriale. Serwisy streamingowe coraz chętniej raczą nas także transmisjami na żywo i możliwością oglądania telewizji online. Za pośrednictwem sieci możemy więc śledzić zarówno programy informacyjne i polityczne (ich bohaterami są często przedstawiciele władzy tacy jak Andrzej Duda, Mateusz Morawiecki czy Przemysław Czarnek), jak i produkcje śniadaniowe czy teleturnieje. W sieci znajdziemy także usługi, które specjalizują się w transmitowaniu wydarzeń sportowych na żywo. Doskonałym przykładem może być tutaj serwis Viaplay, za którego pośrednictwem obejrzymy między innymi piłkarskie mecze niemieckiej Bundesligi czy angielskiej Premier League. W sieci (dzięki innym usługom) obejrzeć możemy także dziesiątki innych lig i dyscyplin sportowych. Wszystko to sprawia, że to właśnie sieć jest obecnie poważną alternatywą dla telewizji, która jednak w niektórych przypadkach potrafi żyć z internetem w swoistej symbiozie.

Więcej na temat najciekawszych produkcji serialowych i filmowych przeczytać można tutaj.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x