Orech promocje

NIEBEZPIECZNE WYPRZEDZANIE NA PRZEJŚCIU DLA PIESZYCH

Policjanci konsekwentnie walczą z niebezpiecznymi zachowaniami piratów drogowych. Brawurowa jazda, coraz częściej spotyka się z reakcją, także innych uczestników ruchu drogowego. Tak też było w przypadku świadka, który nagrał niebezpieczne manewry kierującego hondą i zapis z rejestratora przekazał ropczyckim funkcjonariuszom.

Ropczyccy policjanci ustalili tożsamość pirata drogowego, który kierując hondą, wyjątkowo niebezpiecznie wyprzedzał na przejściu dla pieszych. Mężczyzna został ukarany wysokim mandatem. Było to możliwe dzięki nagraniu nadesłanemu przez jednego z kierowców.

Na nagraniu z 12 kwietnia br. widać osobową hondę, której kierujący, jadąc ulicami Sędziszowa Małopolskiego, popełnia niebezpieczne wykroczenie drogowe, wyprzedzając na przejściu dla pieszych.
Funkcjonariusze szybko ustalili tożsamość kierowcy hondy. Okazał się nim 53-letni mieszkaniec Sędziszowa Małopolskiego. Mężczyzna został ukarany mandatem w kwocie 1500 zł oraz zgodnie z taryfikatorem nałożono na niego 10 punktów karnych.

Pamiętajmy! Brawura i brak rozsądku, sprawiają poważne zagrożenie na drodze, a widząc takie zachowanie kierujących, poinformujmy o tym policjantów.

źródło: KPP Ropczyce

6 komentarzy na temat “NIEBEZPIECZNE WYPRZEDZANIE NA PRZEJŚCIU DLA PIESZYCH

 • 27 kwietnia 2022 o 23:27
  Permalink

  Naprawdę ktoos wierzy , że top 53 latek jechał🤦. Ale macie wiedzę 🤣

  Odpowiedz
 • 26 kwietnia 2022 o 16:07
  Permalink

  A kiedy napiszecie artykuł o tym jak jeżdżą ropczyccy stróże prawa jak zdejmą mundur?

  Odpowiedz
 • 26 kwietnia 2022 o 10:24
  Permalink

  Myslałem, że to jakiś młody gniewny, a tu proszę

  Odpowiedz
  • 27 kwietnia 2022 o 07:28
   Permalink

   Tam brakuje pionowego znaku przejście dla pieszych czyli tak jakby przejścia nie było oprócz tego pracownicy filtrów wchodzą z portierni wprost pod samochody

   Odpowiedz
   • 28 kwietnia 2022 o 21:25
    Permalink

    znak pionowy od strony ronda jest brakuje go od swiateł

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *