Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

NIEBEZPIECZNE WYPRZEDZANIE NA PRZEJŚCIU DLA PIESZYCH

Policjanci konsekwentnie walczą z niebezpiecznymi zachowaniami piratów drogowych. Brawurowa jazda, coraz częściej spotyka się z reakcją, także innych uczestników ruchu drogowego. Tak też było w przypadku świadka, który nagrał niebezpieczne manewry kierującego hondą i zapis z rejestratora przekazał ropczyckim funkcjonariuszom.

Ropczyccy policjanci ustalili tożsamość pirata drogowego, który kierując hondą, wyjątkowo niebezpiecznie wyprzedzał na przejściu dla pieszych. Mężczyzna został ukarany wysokim mandatem. Było to możliwe dzięki nagraniu nadesłanemu przez jednego z kierowców.

Na nagraniu z 12 kwietnia br. widać osobową hondę, której kierujący, jadąc ulicami Sędziszowa Małopolskiego, popełnia niebezpieczne wykroczenie drogowe, wyprzedzając na przejściu dla pieszych.
Funkcjonariusze szybko ustalili tożsamość kierowcy hondy. Okazał się nim 53-letni mieszkaniec Sędziszowa Małopolskiego. Mężczyzna został ukarany mandatem w kwocie 1500 zł oraz zgodnie z taryfikatorem nałożono na niego 10 punktów karnych.

Pamiętajmy! Brawura i brak rozsądku, sprawiają poważne zagrożenie na drodze, a widząc takie zachowanie kierujących, poinformujmy o tym policjantów.

źródło: KPP Ropczyce

Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Abra
Abra
2 lat temu

Naprawdę ktoos wierzy , że top 53 latek jechał🤦. Ale macie wiedzę 🤣

Anonimowo
Anonimowo
2 lat temu

dokładnie tak jak pisze Mav

Anonimowo
Anonimowo
2 lat temu

A kiedy napiszecie artykuł o tym jak jeżdżą ropczyccy stróże prawa jak zdejmą mundur?

Anonimus
Anonimus
2 lat temu

Myslałem, że to jakiś młody gniewny, a tu proszę

Mav
Mav
2 lat temu
Reply to  Anonimus

Tam brakuje pionowego znaku przejście dla pieszych czyli tak jakby przejścia nie było oprócz tego pracownicy filtrów wchodzą z portierni wprost pod samochody

pieszy
pieszy
2 lat temu
Reply to  Mav

znak pionowy od strony ronda jest brakuje go od swiateł

6
0
Would love your thoughts, please comment.x