Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Pochodząca z Ropczyc Alicja Marek wystąpiła w show Polsatu „Ninja Warrior Polska”

Uczestnicy programu „Ninja Warrior Polska” są odważni i niebywale silni, a adrenalina i rywalizacja to dla nich chleb powszedni. Zgłosili się do programu, aby sprawdzić swoje umiejętności i przeżyć przygodę życia pokonując najsłynniejszy tor przeszkód na świecie. Wśród najodważniejszych Polaków znalazła się także Alicja Marek pochodząca z Ropczyc.

Alicja Marek (Barć) to 30-latka mieszkająca obecnie w Rzeszowie, jest trenerką personalną, która bierze udział w zawodach crossfitowych. Na co dzień poświęca się swoim pasjom i mocno trenuje, a we wtorkowym odcinku wystąpiła w show Polsatu. Jak sama pisze na swoim fanpage: „Rok temu oglądając pierwszą edycję „Ninja Worrior Polska” myślałam sobie … fajnie by było zobaczyć jak to jest na tym torze, przeżyć to na żywo„.

I proszę, odcinek z Alicją już za nami. Niestety tym razem nie udało jej się ukończyć zmagania ze wszystkimi elementami toru, ale wykazała się siłą i wytrzymałością. Jak mówi Alicja:

…to jeden z najbardziej ekstremalnych pomysłów, by wziąć udział w programie tuż przed swoim ślubem. Z tyłu głowy myśl – oby sobie nie skręcić nogi czy nadgarstka, a o złamaniu kręgosłupa to nawet nie myślałam. Nagranie odbywało się w poniedziałek, ślub w sobotę… Spektakularny występ w programie „Ninja Warrior Polska 2” Dawno się tak nie uśmiałam oglądając ten filmik z komentarzem. Boże dziękuję za opiekę. A to że twarda ze mnie babka to chyba każdy wie – dodaje Alicja

Gratulujemy odwagi i trzymamy kciuki za następne osiągnięcia! Zobaczcie nagranie ⬇️

foto i film źródło: Ninja Warrior Polska, POLSAT

3 komentarze na temat “Pochodząca z Ropczyc Alicja Marek wystąpiła w show Polsatu „Ninja Warrior Polska”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *