Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Kolejka samochodów ciężarowych sięga obwodnicy Ropczyc

Od rana dostajemy od Was informacje o kolejce samochodów ciężarowych, która sięga już do naszego powiatu.

Blokady poszczególnych polsko-ukraińskich przejść granicznych trwają już od wielu tygodni. Polscy przewoźnicy zablokowali przejścia graniczne po tym, jak ukraińskie firmy coraz liczniej zaczęły korzystać z ułatwień przy przekraczaniu granicy i przewozić do Polski oraz na teren Unii Europejskiej towary.

Ze względu na wojnę na Ukrainie Unia Europejska zezwoliła na pojawienie się na wspólnym rynku ukraińskich dostawców. Inni przewoźnicy na tym tracą, ponieważ ukraińskich przewoźników nie dotyczą unijne przepisy, ich koszty są o wiele niższe.

Przed godziną 12. kolejka samochodów ciężarowych kończyła się na obwodnicy Ropczyc. Ważne jest to, że kolejka nie jest ciągła, są w niej przerwy aby możliwy był przejazd. Samochody ustawiają się głównie w miejscach gdzie są dwa pasy ruchu. Jedźcie ostrożnie.

nagranie przysłane przez Czytelnika

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Niebieski
Niebieski
5 miesięcy temu

Przypomnę tylko, że nasi kierowcy też się buntowali gdy Niemcy wprowadzali minimalną stawkę dla kierowcy za przejazd przez ich kraj. Niemieccy przewoźnicy podnosili lament, że Polacy jadą za niższe stawki i mają niższe koszty własne przez to oni tracą… Polacy się oburzali “jak to tak !!!” a teraz gdy Ukraińcy robią to samo a nasi blokują to pewnie inaczej patrzą na to co wprowadzili Niemcy.

ewa
ewa
5 miesięcy temu

Przygnębiający widok.Sznury samochodów na poboczu drogi,Święta.Sylwester.Nowy Rok.Wierni masowo podążają do kościółków i nie zastanawiają się że w tych samochodach uwięzieni są zwykli ludzie,kierowcy którzy też mają rodziny w kraju nękanym przez wojnę.Co ci ludzie zawinili że znaleźli się w takiej sytuacji?

RYSZARD
RYSZARD
5 miesięcy temu

Polacy tez skończyli rynek niemieckiego transportu, teraz jest ta sama sytuacja tylko Polaków Ukraina chce skończyć, prawo rynku jest fajnie jak wam idzie ale jak ktos tańszy wchodzi to juz problem

3
0
Would love your thoughts, please comment.x