Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Głosowanie za głosowaniem a skład Zarządu Powiatu się nie zmienia

Odkąd odwołano Radną Bernadetę Frysztak ze stanowiska wicestarosty, a Radny Wiesław Wojdon zrezygnował z funkcji Nieetatowego Członka Zarządu Powiatu, Zarząd Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego funkcjonuje w 3-osobowym składzie.

Od czerwca nie udało się jeszcze wybrać nowych członków zarządu. Taka próba została również podjęta podczas ostatniej sesji 30 października.

Starosta zaproponował kandydata na stanowisko wicestarosty.

,,To już jest kolejne podejście. Mam nadzieję, że Rada dziś podejmie pozytywną decyzję i wyłoni wicestarostę spośród grona radnych. Chciałbym podać kandydata na wicestarostę w osobie pana radnego Rafała Bokoty. Pełni on funkcje przewodniczącego Komisji Budżetu, Finansów i Promocji. Jest osobą zdyscyplinowaną, obowiązkową. Jest również pracownikiem Urzędu Wojewódzkiego.”

Komisja skrutacyjna przeprowadziła głosowanie. Za było 8 radnych, przeciw 10. Radny Rafał Bokota nie został wicestarostą.

Wybór społecznego członka zarządu

Starosta zaproponował kandydaturę Radnego Krzysztofa Dziuby na stanowisko Nieetatowego Członka Zarządu Powiatu.

Głos w tej sprawie zabrał radny Jarosław Broda: ,,oddaliście większość w Radzie i nadal to do was nie dociera. Robicie takie próby dziwne, widać, że to jest wasza klęska, więc po co to kontynuować”.

W przeprowadzonym głosowaniu radny K. Dziuba nie uzyskał poparcia. Za głosowało 8 radnych, przeciw 10.

zdjęcie Starostwo Powiatowe w Ropczycach

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x