Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Dzień Strażaka! “BOGU NA CHWAŁĘ, LUDZIOM NA RATUNEK”

Dziękujemy za Wasz trud i poświęcenie w ratowaniu życia i mienia ludzkiego, za Waszą nieustanną gotowość do niesienia pomocy i zaangażowanie w funkcjonowanie Waszych jednostek oraz życie lokalnej społeczności. Życzymy Wam opieki patrona strażaków – św. Floriana, bezpiecznych powrotów z akcji, a przede wszystkim wytrwałości i satysfakcji z pełnienia strażackiej służby.

redakcja RRS24.net

Dziś 4 maja 2021r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ropczycach odbyła się uroczysta zbiórka z okazji obchodów Dnia Strażaka.

Strażackie święto rozpoczęto mszą św. w intencji strażaków i ich rodzin, emerytów pożarnictwa i tych, którzy odeszli na wieczną służbę. Mszę św. w kościele pod wezwaniem św. Barbary w Ropczycach celebrował Kapelan Powiatowy Strażaków ks. Leopold Kordas.

Podczas uroczystej zbiórki Komendant Powiatowy PSP w Ropczycach st. bryg. Witold Wiercioch złożył funkcjonariuszom i pracownikom podziękowania za zaangażowanie w realizację zadań służbowych oraz gratulacje nominowanym na wyższe stopnie służbowe. Z dniem 4 maja 2021r. wyższe stopnie służbowe otrzymało: 3 oficerów, 1 aspirant, 2 podoficerów i 2 szeregowych funkcjonariuszy tut. komendy. W czasie uroczystej zbiórki ślubowanie złożył str. Natan Jarosz.

źródło: KP PSP Ropczyce

źródło: KP PSP Ropczyce

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
https://www.belgameubelen.be

Dzis dzien wspomnienia Swietego Floriana i jednoczesnie Miedzynarodowy Dzien Strazaka. Z tej okazji Zarzad Ochotniczej Strazy Pozarnej w Jelnej sklada najserdeczniejsze zyczenia wszystkim Druhnom i Druhom wszystkich jednostek OSP oraz PSP dziekujac im za wysilek wlozony w sluzbe Bogu na chwale, ludziom na ratunek. Zyczymy strazakom i ich rodzinom zdrowia i pomyslnosci. Satysfakcji z pelnionej sluzby. A przede wszystkim: szczesliwych powrotow z akcji

1
0
Would love your thoughts, please comment.x