Orzech promocje

Czyń dobro innym, ono wróci do Ciebie – za nami Harcerska Gwiazdka z Nieba

Za nami XI Edycja akcji Harcerska Gwiazdka z Nieba. Przez kilka tygdoni prowadzone były zbiórki w szkołach, sklepach i różnych placówkach.

17 grudnia w Szkole Podstawowej im. Baśni Polskiej w Niedźwiadzie Dolnej pakowano produkty zebrane w ramach akcji Harcerska Gwiazdka z Nieba im. Genowefy Zygmunt. Dzięki ofiarności setek anonimowych ludzi, kilkunastu szkół, a także kilku darczyńców udało się zebrać tak wiele produktów, które przed świętami dotarły do osób najbardziej potrzebujących na terenie powiatu ropczycko-sędziszowskiego.

Najbardziej emocjonalnymi momentami nie są te, gdzie poszukujemy osób chętnych do współpracy, przyjmujemy dary bądź odkrywamy, że w magazynie zagościł Ktoś o dobrym sercu i pozostawił po sobie ślad. Najbardziej emocjonalne momenty to spotkania twarzą w twarz, zwłaszcza kilka dni przed Świętami, kiedy ludzkie serca miękną. – Związek Drużyn ZHP Ropczyce.

Organizatorzy akcji podziękowali wszystkim na stronie szkoły: Dzięki Państwa wrażliwości i życzliwości Święta Bożego Narodzenia będą mogły być przeżyte nieco spokojniej, z nadzieją, że wokół nas są ludzie o dobrych sercach. Czyń dobro innym, ono wróci do Ciebie – to nie tylko hasło, które co dzień widujemy. To hasło, którym powinniśmy się kierować każdego dnia, żyć nim.

zdjęcia Szkoła Podstawowa w Niedźwiadzie Dolnej

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x