Koronawirus na Podkarpaciu RAPORT NA BIEŻĄCO

Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019 – okręg wyborczy 9/ Rzeszów

Prezentujemy listy kandydatów partii politycznych startujących w okręgu numer 9, obejmujące swoim zasięgiem powiat ropczycko-sędziszowski. Siedzibą okręgu 9 jest Rzeszów. Kandydaci startujący w wyborach do Parlamentu Europejskiego z województwa podkarpackiego:

NAZWISKO / Imiona / zawód / miejscowość zamieszkania /

LISTA NR 1 KWW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY

  1. BRAUN Grzegorz Michał, reżyser / Stara Wieś
  2. BUCZEK Tomasz Wojciech, przedsiębiorca / Kolbuszowa Górna
  3. BAŃKA Damian, pracownik biurowy / Strzyżów
  4. WOLSKA Violetta Katarzyna, główna księgowa / Krosno
  5. SOWIŃSKI Wiesław Mieczysław, przedsiębiorca / Ustrzyki Dolne
  6. ZAJĄC Monika Magdalena, redaktor / Lublin
  7. KARDASIŃSKA Marzena, pedagog / Stalowa Wola
  8. PROĆ Tomasz Mirosław, kierowca / Rzeszów
  9. ZAPAŁOWSKI Andrzej Tomasz, nauczyciel akademicki / Przemyśl
  10. KORWIN-MIKKE Dominika Maria, teatrolog / Otwock

LISTA NR 2 KW WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA

  1. SKIBA Anna Agnieszka, przedsiębiorca / Rzeszów
  2. JURZYSTA Marcin, nauczyciel / Czudec
  3. OLEKSAK Tomasz Robert, politolog / Nisko
  4. KWOLEK Katarzyna, dziennikarz / Sanok
  5. KRUKAR Radosław Zbigniew, ekonomista / Rymanów
  6. GRYCH-BOCHYŃSKA Urszula, nauczycielka / Dębica
  7. FIC Patryk Beniamin, student / Jedlicze
  8. PROKOPSKA Joanna Maria, prawnik / Łętownia
  9. TERESZKIEWICZ Grzegorz Piotr, przedsiębiorca /Rzeszów
  10. SKRZYSIŃSKI Gniewomir Marek, przedsiębiorca / Krasna

LISTA NR 3 KKW KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI

  1. SIEKIERSKI Czesław Adam, nauczyciel / Warszawa
  2. SKOWROŃSKA Krystyna, administratywista / Mielec
  3. USTROBIŃSKI Marek Jerzy, inżynier budownictwa / Rzeszów
  4. JÓZEFOWICZ Maciej Piotr, specjalista ds. public relations / Warszawa
  5. FRYDRYCH Joanna Zofia, ekonomistka / Targowiska
  6. BUTRYN Renata Celina, nauczycielka / Stalowa Wola
  7. RZĄSA Marek Zdzisław, nauczyciel / Przemyśl
  8. SZKOŁA Józef, geodeta / Jarosław
  9. ZYCH Barbara, pielęgniarka / Tarnobrzeg
  10. ŁUKACIJEWSKA Elżbieta Katarzyna, ekonomistka / Dołżyca

LISTA NR 4 KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  1. PORĘBA Tomasz Piotr, historyk / Mielec
  2. RZOŃCA Bogdan Józef, nauczyciel / Jasło
  3. LENIART Ewa Maria, prawnik / Dylągówka
  4. PILCH Piotr, nauczyciel / Przemyśl
  5. WRÓBLEWSKA Krystyna Małgorzata, nauczyciel / Rzeszów
  6. GOŁOJUCH Kazimierz Edward, inż. mechanizacji rolnictwa / Zalesie
  7. PAMUŁA Teresa, inżynier ogrodnictwa / Lubaczów
  8. KRUCZEK Stanisław, inżynier elektryk / Futoma
  9. KUROWSKA Maria Stanisława, nauczyciel / Dąbrówka
  10. SAGATOWSKA Janina Zofia, prawnik / Stalowa Wola

LISTA NR 5 KKW LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS

  1. WISZ Elżbieta Anna, psycholog / Rzeszów
  2. PRENETA Paweł Krzysztof, kierownik projektu / Rzeszów
  3. ITNER Agnieszka, przedstawiciel handlowy/ Rzeszów
  4. JASIŃSKI Krzysztof, rencista / Łańcut
  5. OŻÓG Barbara Katarzyna, stolarz meblowy / Nienadówka
  6. PACIOCH Hubert Piotr, pracownik sklepu / Kopytowa
  7. JAKOWICKA Zuzanna Katarzyna, psycholog / Gdańsk
  8. GAWRON Jakub, administrator baz danych / Krasne
  9. RŻANY Monika, socjolog / Mielec
  10. TUROŃ Arkadiusz, rencista / Rzeszów

LISTA NR 6 KWW KUKIZ’15

  1. BOBOLA Alicja Maria, dziennikarz / Rzeszów
  2. MASŁOWSKI Maciej Przemysław, informatyk / Rzeszów
  3. HELNARSKI Paweł Andrzej, programista / Chorkówka
  4. BARSZCZAK Bartłomiej Mariusz, inżynier mechanik / Przemyśl
  5. BIALIC Dariusz Mieczysław, przedstawiciel handlowy / Rzeszów
  6. NYCZ Ewelina Magdalena, menedżer / Rzeszów
  7. SABAT Joanna Karolina, sekretarka medyczna / Niebocko
  8. WIKTOR Szczepan Antoni, elektromechanik / Żabno
  9. KUCAB Konrad Tomasz, inżynier budownictwa / Jarosław
  10. TARGAŃSKA Magdalena Ewa, menedżer / Jasło

LISTA NR 9 KKW POLEXIT – KOALICJA

  1. RYKAŁA Grzegorz Wojciech, administratywista / Niechobrz
  2. ŻÓŁTEK Monika Anna, informatyk / Kraków
  3. KOTYLAK Piotr Jan, inżynier budowy maszyn / Rzeszów
  4. MICHNO Aneta Joanna, nauczyciel / Rzeszów
  5. CZARNEK Marcin Piotr, stomatolog / Kraków
  6. WIESZCZEK Magdalena, pielęgniarka / Jawornik
  7. DŁUGOSZ Michał Wojciech, handlowiec / Kraków
  8. SZATAN Magdalena Maria, biotechnolog medyczny / Olkusz

Źródło: PKW

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.