Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Łukasz z Ropczyc znowu nas zaskoczył – wydał singiel !

Łukasz Darłak pochodzący z Ropczyc wydał swój pierwszy singiel ,,Daleko stąd”. Łukasz jest fryzjerem, ale coraz częściej prezentuje nam swój talent wokalny. Ostatnio pisaliśmy o nim, ponieważ wygrał odcinek Szansy Na Sukces – TUTAJ więcej na ten temat.
Spełnione marzenie

Marzeniem Łukasza było wydanie swojego singla. Teraz to marzenie się spełniło. Wczoraj tj. 5 września o godzinie 18:00 mogliśmy po raz pierwszy usłyszeć utwór Daleko stąd, a także obejrzeć świetny teledysk. Łukasz Darłak udzielił wywiadu dla Radia Rzeszów, w którym podkreślił, że wydanie singla to jest ogrom pracy – Przygoda się zaczyna od czystej białej kartki. Trzeba wymyślić tekst, trzeba wymyślić melodie i wydawałoby się, że to jest najtrudniejsze, a okazuje się, że nie – trzeba jeszcze nadać temu charakter. I tu już zaczynają się naprawdę schody.

Pomoc profesjonalistów

Artysta mógł jednak liczyć na pomoc przyjaciół i ludzi z branży muzycznej. Producentem był Piotr Walicki, a tekst napisała Monika Mimi Wydrzyńska. Stworzyliśmy fajną grupę 4-osobową – ja, Piotr, Monika i Eryk. W sumie przygoda zaczęła się siedząc na dywanie. Zaczęliśmy wszyscy wymyślać, tworzyć, zastanawiać się, w którą stronę pójść. Tak to jest z młodym artystą, że trzeba mieć pomysł na siebie i on musi być przede wszystkim prawdziwy. Wydaje mi się, że znaleźliśmy to. – mówił podczas wywiadu.

Wsparcie rodziny i przyjaciół

Łukasza w spełnianiu swoich marzeń wspierali najbliźsi i przyjaciele. To oni pomogli m.in. w realizacji teledysku. Artysta podziękował im i wspomniał o nich na końcu klipu. Ciekawostką jest, że kilka scen nagrywanych było w powiecie ropczycko-sędziszowskim. Łukasz wspomniał nam, że niektóre sceny zostały nakręconwe w Ropczycach na Borkach oraz w Parku Buczyna w Górze Ropczyckiej.

Marzenie spełnione i co dalej?

Młody artysta nie zamierza poprzestać na jednym singlu. Planuje wydać kiedyś kolejny i to taki, do którego sam stworzy muzykę i tekst. Życzymy mu powodzenia w rozwijaniu swojej muzycznej pasji.

Poniżej singiel Łukasza Darłaka Daleko stąd.

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu

Piękny utwór Łukasz gratuluję. BRAWO

mietek
mietek
1 rok temu

hmmm straszne….

2
0
Would love your thoughts, please comment.x