Daniel Obajtek

Łukasz Darłak z Ropczyc wygrał „Szansę na Sukces!”

Emocje były ogromne. Tak ogromne że się popłakałem. Ropczyce mi bardzo kibicowały. Poza tym wiele innych miejscowości: Sędziszów, Mała, Dębica i inne. – zdradził nam rozemocjonowany Łukasz.
Jak się zaczęło?

Spytany, jak to się zaczęło z Szansą na Sukces, Łukasz Darłak odpowiedział:

Casting był jakieś 2 miesiące temu. Stwierdziłem że może to moja ostatnia szansa na sukces. Konkurencja była ogromna. Casting był smutny (zaczęła się wojna z Ukrainą) i myślałem że nic z tego nie będzie. Wybrałem piosenkę z teatru Variete, song o tym, że dziś nikt nie ma klasy. 2 tygodnie później dowiedziałem się że jednak się dostałem i spytali czy chcę wystąpić w odcinku z Myslovitz. Repertuar mają ciężki (…) ale dużo zależy od szczęścia i ja to szczęście miałem.

Co teraz będzie?

22 maja 2022 odbędzie się koncert finałowy na żywo, gdzie wystąpię jako jeden z dziesięciu finalistów. Zaśpiewam piosenkę z repertuaru Myslovitz, ponieważ każdy z nas będzie miał piosenkę z repertuaru zespołu, w odcinku z którym brał udział. Nie zdradzę jaką, ale będzie to inna piosenka. – zdradza naszej redakcji Łukasz.

Jesteś naszym kolorowym ptakiem. Poza tym: rozsławiasz Ropczyce.

Dzisiaj trzeba być kolorowym ptakiem, choć tutaj muszę powiedzieć, że wszyscy którzy mnie znają, wiedzą że nie gram nikogo, nie udaję. W tym mam przewagę. Ludzie mnie lubią. Inni pewnie mniej. Ja jednak zrobię wszystko, żeby 22 (22 maja na koncercie finałowymprzyp. red.) mnie jednak lubili. Apetyt rośnie w miarę jedzenia.

A co z fryzjerstwem?

Mogę zapewnić moich Klientów których jest dużo, że fryzjerstwo na długo zostaje, ale kocham śpiewać. Prawdziwa wygrana dla mnie byłaby wtedy, gdybym zaśpiewał przynajmniej 2 razy w roku na koncertach: wielkanocnym i bożonarodzeniowym. Dla mnie byłoby super. – przyznaje Łukasz Darłak.

Dzięki!

Łukasz podziękował każdemu, kto go wspierał i nadal mu kibicuje, słowami:

Bardzo dziękuję, że mnie wspieracie. Dla mnie to bardzo dużo. Bądźmy dla siebie dobrzy, kochajmy się wspierajmy się. Dzięki wszystkim za wiadomości, każdemu odpiszę – jest ich milion razy więcej niż przy programie fryzjerskim także: WOW!

Krótki wywiad z Łukaszem dostępny na naszym Facebooku TUTAJ

fot. screen Szansa na Sukces, archiwum prywatne Łukasz Darłak

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ANTAL
ANTAL
2 lat temu

To jakiś żart ??????

1
0
Would love your thoughts, please comment.x