Daniel Obajtek

Krzysztof Rybski: Kandydat do Rady Miejskiej w Ropczycach

Witajcie, Mieszkańcy Ropczyc!

Jestem Krzysztof Rybski, 36-letni informatyk, mąż, ojciec trójki dzieci i Wasz sąsiad z Okonina. Z całego serca wierzę w #NoweRopczyce – miejsce, które jest naszym domem i ma niesamowity potencjał. 7 kwietnia 2024 roku mamy szansę na zmianę. Szansę, by nasze głosy były słyszalne, a nasza gmina rozkwitała w bezpieczeństwie, rodzinie i rozwoju.

W nadchodzących wyborach samorządowych będę miał zaszczyt kandydować do Rady Miejskiej Ropczyc, w ramach zespołu Kazimierza Moskala. Rodzina, bezpieczeństwo i rozwój to filary naszego programu dla naszej gminy.

Dlaczego warto na mnie głosować?

  • Zaangażowanie lokalne: Od urodzenia mieszkam w gminie Ropczyce, jestem głęboko związany z naszą społecznością. Od 5 lat prowadzę RRS24.net, co pozwala mi uważnie śledzić potrzeby i wydarzenia w naszej gminie.
  • Pasja do technologii: Jako informatyk i współtwórca RRS24.net, wiem, jak wykorzystać nowoczesne technologie dla rozwoju naszej gminy, od edukacji po usprawnienia w administracji.
  • Wizja rozwoju: Mam konkretne i realistyczne plany na rozwój infrastruktury, bezpieczeństwa oraz kulturalnego i edukacyjnego bogactwa Ropczyc. Moja wizja to dynamicznie rozwijająca się gmina, przyjazna mieszkańcom w każdym wieku.
  • Silne fundamenty rodzinne: Jako mąż i ojciec trójki dzieci, rozumiem potrzeby i wyzwania, przed którymi stoją rodziny. Rodzinne wartości są dla mnie priorytetem.
  • Doświadczenie zawodowe: Moje doświadczenie jako informatyk, a także prowadzenie własnej działalności gospodarczej od 8 lat, daje mi unikalną perspektywę na zarządzanie projektami i wprowadzanie innowacji.
  • Zaangażowanie w bezpieczeństwo: Bezpieczeństwo naszych mieszkańców jest dla mnie priorytetem. Dążę do tego, aby każdy czuł się bezpiecznie.

#BezpieczneRopczyce: Ochrona, Edukacja i Samoobrona dla Naszej Wspólnoty

W obliczu niepewnych czasów, jakie niosą ze sobą międzynarodowe napięcia, naszym priorytetem jest zapewnienie bezpieczeństwa i spokoju mieszkańcom Ropczyc. Jako Krzysztof Rybski, Wasz kandydat do Rady Miejskiej, chcę podkreślić wagę solidnej obrony cywilnej i edukacji, które stanowią klucz do ochrony naszej wspólnoty.

Zaangażowanie w Obronę Cywilną: Zobowiązuję się do wspierania obrony cywilnej poprzez zabieganie o inwestycje w sprzęt i szkolenia, które przygotują naszą gminę na wszelkie wyzwania. To nie tylko kwestia zapewnienia bezpieczeństwa, ale również poczucia pewności i spokoju wśród naszych rodzin.

Podkreślam potrzebę wprowadzenia do programów szkolnych zajęć z samoobrony i praktycznej wiedzy, by wychować pokolenie odporne, które z odwagą i zdecydowaniem będzie gotowe stawić czoła niespodziewanym wyzwaniom przyszłości.

Współpraca i Wsparcie: Nasze działania będą oparte na współpracy z lokalnymi służbami ratunkowymi, służbami mundurowymi i ekspertami w dziedzinie obronności, by zapewnić najwyższy poziom wiedzy i przygotowania. Wspólnie stworzymy system wsparcia, który uczyni Ropczyce wzorem dla innych gmin w zakresie obrony cywilnej i edukacji.

Drogi Mieszkańcu Gminy Ropczyce, Twoja decyzja 7 kwietnia 2024 może zaważyć na przyszłości naszej społeczności. Oddając głos na mnie, wybierasz aktywne działanie na rzecz rozwijających się, bezpiecznych i pełnych możliwości Ropczyc dla nas wszystkich.

 Razem zbudujemy #NoweRopczyce, które będą synonimem bezpieczeństwa, rodziny i rozwoju.

Z nadzieją na współpracę i z entuzjazmem na nowe wyzwania,

Krzysztof Rybski
Twój Kandydat do Rady Miejskiej w Ropczyce
Okręg nr. 4 Lista nr. 1 Miejsce nr. 2

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x