CERTUS rozliczymy twój PIT

Sandra Guzek walczy o tytuł „Miss Polonia”!

Sandra Guzek, o której już wielokrotnie pisaliśmy na naszym portalu, stanęła do walki o tytuł najpiękniejszej Polki. Zdradzamy szczegóły.
Czy Sandra założy koronę?

O tej sympatycznej 24-latce pisaliśmy tu niejednokrotnie. Pochodząca z Ropczyc Sandra Guzek ma duże szanse, by już w marcu założyć na głowę koronę „Miss Polonia”. Można jej w tym pomóc ale zacznijmy od początku.

Kim jest Sandra Guzek?

Pochodząca z Ropczyc Sandra Guzek na co dzień mieszka i studiuje w Krakowie. Jak pisaliśmy TUTAJ, bardzo ceni i darzy sentymentem swoją rodzinną miejscowość. Bywa tu nawet 2 razy w miesiącu u swojej rodziny. Uwielbia spacerować po Ropczycach.

Co więcej, bierze udział w wielu, dotyczących także naszego regionu, akcjach charytatywnych. Ponadto niektóre z nich sama organizuje. Kurierzy Mikołaja czy Korona z głowy to tylko niektóre z nich. Wspominaliśmy o tym TUTAJ.

Choć Sandra kończy wymagające studia, znajduje czas na swoje ulubione zajęcia – siłownię i  fitness. Ponadto, czyta książki dotyczące rozwoju osobistego i zdrowo się odżywia. Uwielbia gotować bazując na przepisach fit. Ale jak zaczęła się jej przygoda z modelingiem?

Jak to się zaczęło?

Wszystko tak naprawdę zaczęło się 2 lata temu, kiedy to Sandra została wybrana do TOP 10 Miss Małopolski. Od tego czasu jest ona mocno związana z fotomodelingiem i konkursami piękności.

Start w Miss Polonia to był zupełny spontan, chciałam się sprawdzić. W Sierpniu zdobyłam w Wiedniu tytuł Vice Miss Europy. Dwa dni później dowiedziałam się, że zostałam zakwalifikowana do półfinału Miss Polonia, gdzie spośród 130 dziewczyn, wybrano nas 20. – mówiła nam Sandra w Grudniu ubiegłego roku.

Jak Sandra ocenia swoje szanse?

Dzisiaj Sandra podchodzi do tematu „na spokojnie”. Jak sama nam przyznaje:

Podchodzę to tematu na luźno. Samo dostanie się do finału uważam za duży sukces. A finał? Co ma być to będzie.

Jak można wesprzeć Sandrę?

Finał konkursu Miss Polonia zaplanowany jest na 25 Marca tego roku, a 2 tygodnie wcześniej zacznie się zgrupowanie. Już teraz można jednak wziąć udział w głosowaniu. By wesprzeć Sandrę w walce o koronę „Miss Polonia” należy wysłać SMS o treści MISSPOLONIA.9 na numer 73601. Jeden SMS kosztuje 3,69.

Sandro, życzymy powodzenia!

fot. fb Sandra Guzek, film: fb Miss Polonia

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
sąsiad
sąsiad
2 lat temu

a myślałem że z SKRZYSZOWA

Anonimowo
Anonimowo
2 lat temu

No właśnie… wielokrotnie pisaliśmy na tym portalu… po co?

2
0
Would love your thoughts, please comment.x