Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Piękny finałowy występ TRIO KET w „Mam talent”

Choć zespół trzech młodych akrobatek z Ropczyc nie wygrał programu to dziewczyny zaliczyły zapierający dech w piersiach występ w znanym programie stacji TVN.
TRIO KET z Ropczyc podbiło „Mam talent”

Nazwa zespołu pochodzi od pierwszych liter imion dziewczyn: Kamila, Emilia i Tosia. Od 4 lat akrobatki trenują pod czujnym okiem trenerki Reginy. Treningi odbywają się 5 razy w tygodniu po 3 godziny. Po raz pierwszy w historii „Mam talent” ktoś zdobył w programie „dziką kartę” (przepustkę do finału – przyp. red) i było to właśnie TRIO KET z Ropczyc. Droga do najważniejszego marzenia dziewczyn jest otwarta a jest to kariera na zagranicznych scenach. Finałowy występ, choć nie zapewnił naszym akrobatkom zwycięstwa, to dosłownie zelektryzował publiczność i widzów. Czapki z głów!

Krótka relacja z finału

Dziewczyny w finale „dały czadu”. Jak pisze portal Interia: „Sądząc po pozytywnych komentarzach w socialmediach, pochodzące z Ropczyc Trio KET był jednym z faworytów publiczności. Nieco cyrkowy układ na szachowej planszy spowodował, że Marcin Prokop musiał uciszać zachwyconą publiczność.” „Byłyście dzisiaj genialne” – krótko podsumowała taneczny performance była wokalistka O.N.A. (Agnieszka Chylińska – przyp. red.).Każdy artysta ma swojego opiekuna, który go chroni, sprzyja mu. Jesteście wspaniałe – szach-mat, wygrałyście!” – wydała werdykt Foremniak.”.

Sami więc Państwo widzą jak wiele ogromnego talentu mają ropczyckie akrobatki. Życzymy dalszych sukcesów!

Link do finałowego występu dziewczyn z Ropczyc – TUTAJ.

fot. screen TVN, Akrobatyka Ropczyce

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x