Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Zmiany na listach wyborczych w Ropczycach: Koalicja Obywatelska wycofuje kandydatów

Miejska Komisja Wyborcza w Ropczycach ogłosiła, że Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicji Obywatelskiej wycofał swoich kandydatów do Rady Miejskiej z okręgów nr 1 i 3 na wybory zaplanowane na 7 kwietnia 2024 r. Decyzja ta została formalizowana poprzez uchwały Nr 3 i Nr 4.

Niewystawienie kandydatów w okręgach nr 2 i 4 mogło być główną przyczyną tej decyzji. Brak reprezentacji w pozostałych okręgach skomplikował sytuację komitetu, uniemożliwiając skuteczną rywalizację o mandaty w Radzie Miejskiej.

Po wycofaniu się Komitetu Wyborczego Koalicji Obywatelskiej z wyborów do Rady Miejskiej w Ropczycach, w walce o mandaty pozostały trzy komitety:

  1. KW Prawo i Sprawiedliwość
  2. KWW Ponad Podziałami
  3. KWW Samorząd i Gospodarka – Porozumienie
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Adam
Adam
3 miesięcy temu

No tak po co odbierać sobie głosy Czytaj BB

Andrzej
Andrzej
3 miesięcy temu

No to miasto straciło 2 wybitnych kandydatów do rady. Pewien lekarz i emerytowany nauczyciel. Obaj swego czasu zakładali struktury Nowoczesnej. Z żałosnym skutkiem.

Anonim
Anonim
3 miesięcy temu

Już ostatni niecały miesiąc PSLu w Ropczycach!!

Hela
Hela
3 miesięcy temu

ooo czyżby burmistrz Bujak aż tak bał się przegranej? Pewnie dzwonił do kolegi Gawlika z PO i wybłagał albo coś zaoferował za wycofanie się, bo w dzisiejszych czasach nic za darmo nie ma. Układy układziki od zawsze w Ropczycach. Najwyższy czas rozbić tą ropczycką klikę.

Ropczycanin
Ropczycanin
3 miesięcy temu
Reply to  Hela

czyżby PO stwierdziło, że lepiej przyłączyć się do zwycięzców niż im przeszkadzać? Bardzo dobra decyzja, zgoda buduje! Współpraca kolegi Gawlika z Bujakiem przyniesie miastu jeszcze wiele korzyści.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x