Orzech promocje

Anna Sroka: Kandydatka do Rady Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego

Szanowni Mieszkańcy Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego!.

Zwracam się do Państwa, jako obecna radna ubiegająca się o reelekcję, z głębokim przekonaniem, że moje doświadczenie, pasja oraz zaangażowanie mogą nadal przyczyniać się do rozwoju naszego powiatu ropczycko-sędziszowskiego.

Jestem mężatką, z wykształcenia księgową i szkoleniowcem. Od ponad 15 lat wspólnie z mężem prowadzę działalność gospodarczą w branży usług księgowych i szkoleniowych. Moje doświadczenie zawodowe obejmuje również 18 lat pracy w jednostce samorządu powiatowego, co pozwoliło mi zdobyć szeroką wiedzę na temat funkcjonowania administracji publicznej i potrzeb naszej społeczności.

Od 2018 roku kieruję fundacją, której celem jest edukacja dzieci i młodzieży w zakresie bezpieczeństwa, głównie poprzez organizowanie warsztatów z pierwszej pomocy przedmedycznej. Jako aktywna członkini Stowarzyszenia Młodzi Aktywni, wspieram również inicjatywy charytatywne, które przynoszą realną pomoc potrzebującym w naszym powiecie.

Jestem osobą ambitną, która zawsze dąży do osiągnięcia postawionych sobie celów. Angażowanie się w różnorodne inicjatywy lokalne to nie tylko obowiązek, ale przede wszystkim pasja i przyjemność. Wierzę, że otaczając się ludźmi, którzy mają pozytywne nastawienie do życia, możemy wspólnie tworzyć lepszą przyszłość dla naszej społeczności.

Jako miłośniczka psów, posiadam psy rasy Golden Retriever, co jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu o znaczeniu empatii, otwartości i wzajemnego wsparcia.

7 kwietnia mają Państwo szansę zagłosować na kandydatkę, która z doświadczeniem zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym, z pasją do pomagania innym i zaangażowaniem w lokalne sprawy, pragnie aktywnie wspierać rozwój naszego powiatu. Głosując na mnie, wybieracie osobę, która zna realia pracy samorządowej, rozumie potrzeby mieszkańców i jest gotowa włożyć całe swoje serce w pracę na rzecz lepszego jutra dla nas wszystkich.

Razem możemy więcej. Proszę dajcie mi szansę kontynuować pracę, którą rozpoczęliśmy, służąc Wam swoją wiedzą, energią i zaangażowaniem. Oddając na mnie głos 7 kwietnia, wspólnie otworzymy nowy rozdział w historii naszego powiatu ropczycko-sędziszowskiego.

Z poważaniem i nadzieją na Państwa wsparcie, Anna Sroka – kandydatka do Rady Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego Okręg nr 1 , Miejsce nr 9

/materiał sponsorowany/

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x