Orzech promocje

W sobotę premiera drugiego singla Łukasza z Ropczyc

We wrześniu pisaliśmy o debiucie Łukasza Darłaka. Wydał on wówczas swój pierwszy singiel ,,Daleko stąd” – pisaliśmy o tym TUTAJ. Jednak utalentowany artysta z Ropczyc nie zamierzał poprzestać na jednym singlu.

Już jutro, czyli 10 grudnia o godzinie 10.00 będzie premiera ,,Pod wiatr”.

Co o swoim najnowszym singlu mówi sam Łukasz Darłak?

Najnowszy singiel to ukłon w stronę mojej ambiwalentnej natury artystycznej – bycia fryzjerem gwiazd i pasji jaką posiadam do śpiewu i muzyki. Tytułowy „wiatr” i droga, która nieraz jest ciężka i niekiedy pod wiatr – to metafora tego jak wiele trzeba oddać, znieść i jak wiele wyrzeczeń czeka nas w życiu by osiągnąć to co dla nas najcenniejsze – nasze osobiste spełnienie, ambicje i marzenia.  

Na myśl o urzeczywistnieniu mojego największego marzenia – tworzenia muzyki, przechodzi mnie dreszcz – stąd słowa refrenu. „Przechodzi mnie dreszcz, na myśl o nowej drodze” myśle, że te słowa są niczym lustro dla wielu, nie tylko artystów, ale dla każdego kto zaryzykował choć raz w życiu i postanowił iść pod wiatr, pod prąd, bo do źródła płynie się właśnie pod prąd. – dodaje artysta.

Co zobaczymy w teledysku?

Video powstało całkowicie spontanicznie w obliczu dynamicznie zmieniającej się aury pogodowej. Nasz ambitny plan przewidywał zdjęcia nad słonecznym brzegiem polskiego morza, niestety nagła zmiana pogody i opady śniegu zmusiły nas do nagrania teledysku szybko i w sposób, który w najmniejszym stopniu odbiegał od pierwotnego zamysłu. Dwa dni spacerowania przy temperaturze -4 stopni i padającym śniegu, było nie lada wyzwaniem, ale artyści tak mają.

Całe video jest czarno-białe?

Od początku wiedziałem, że teledysk będzie biało-czarny, to ulubiona estetyka Eryka, który tym razem stanął za obiektywem i nagrał teledysk, a przez kapryśną pogodę miał podwójnie utrudnione zadanie. Eryk bardzo często robi mi zdjęcia, ale w roli reżysera zadebiutował, czy poradził sobie z presją czasu? Sami musicie ocenić! Premiera teledysku na YouTube już 10.12 o 10:00.

Poniżej link do jutrzejszej premiery i kilka zdjęć z nagrań.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x