Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Siatkówka plażowa mężczyzn – dwie pary z Ropczyc awansowały do Półfinału Mistrzostw Polski juniorów!

W sobotę 01. czerwca na boiskach do siatkówki plażowej na terenie basenów odkrytych Ropczyckiego Centrum Sportu i Rekreacji w Ropczycach rozegrane zostały Młodzieżowe Mistrzostwa Podkarpacia w siatkówce plażowej mężczyzn w kategorii junior. W turnieju wzięły udział drużyny z Ropczyc, Rzeszowa, Krosna, Jasła i Sanoka.

Turniej rozpoczął się o godz. 9.00, pogoda dopisała – było słonecznie, a zawodnicy zatroszczyli się o wielkie emocje. Ropczyce reprezentowało 5 par, a awans do Półfinału Mistrzostw Polski juniorów uzyskało z Ropczyc aż dwie pary: z miejsca drugiego: Opiela Maciej/Wnęk Dominik – KS Błękitni Ropczyce i z miejsca trzeciego: Bokota Patryk/Róg Jakub – KS Błękitni Ropczyce. Pierwsze miejsce uzyskała para z Sanoka: Bodziak Damian/ Bodziak Dominik TSV Sanok

Wygranym gratulujemy i zapraszamy na PÓŁFINAŁY MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW, które odbędą się 1-3 lipca 2019 roku, a organizatorem będzie Siatkarski Ośrodek Szkolny w Ropczycach i Ropczyckie Centrum Sportu i Rekreacji w Ropczycach .

Źródło: Siatkarski Ośrodek Szkolny w Ropczycach

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x