Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

EARLY STAGE nowa szkoła języka angielskiego w powiecie ropczycko-sędziszowskim

Od września 2019 r. na terenie naszego powiatu działa NOWA szkoła języka angielskiego EARLY STAGE. Zajęcia organizowane są dla dzieci i młodzieży zarówno w przedszkolach jak i szkołach podstawowych.

Dzięki temu, że EARLY STAGE dojeżdża do szkół Twojego dziecka, zajęcia mogą odbywać się w dogodnych dla uczniów terminach, dostosowanych do ich szkolnych planów lekcji.

Szkoła EARLY STAGE już działa w następujących placówkach:

  • Szkoła Podstawowa w Ostrowie,
  • Szkoła Podstawowa nr 6 w Ropczycach,
  • Szkoła Podstawowa nr 2 w Kolbuszowej.

Od II semestru kurs językowy EARLY STAGE rozpocznie się w Szkole Podstawowej nr 3 w Sędziszowie Młp. dla dzieci z klas od 0 – 3. Serdecznie zachęcamy do zapisania na kurs swoich pociech.

Oczywiście istnieje możliwość utworzenia kursu EARLY STAGE w szkole Twojego dziecka, wystarczy zadzwonić +48 667 019 337 Joanna Lib Dyrektor filii Early Stage Sędziszów Młp. i Kolbuszowa.

Kursy bazują na intensywnym programie nauczania, zakładającym opanowanie bogatego słownictwa i umiejętności komunikacji w języku angielskim. Rozwijają w uczniach zdolności rozumienia ze słuchu, czytania globalnego, pisania, a z czasem swobodnej wypowiedzi. Każde zajęcia są ciekawe i maksymalnie angażujące uwagę uczniów. Postępy w nauce są na bieżąco monitorowane: w grupach zerówkowych w sposób naturalny podczas zajęć, w grupach wczesnoszkolnych poprzez testy, kartkówki i egzaminy. To dzięki nim mamy pewność, że edukacja w EARLY STAGE jest bardzo skuteczna. W ramach kursów zerówkowych i wczesnoszkolnych zajęcia odbywają się w grupach jednorodnych pod względem wieku uczniów oraz poziomu znajomości języka.

Tradycją szkoły stały się także projekty międzynarodowe. W ramach projektu międzynarodowego uczniowie EARLY STAGE uczestniczą w lekcjach i warsztatach tematycznych poświęconych głównemu zagadnieniu na dany rok. Zapoznają się z bogatym materiałem dodatkowym, przyswajają nowe słownictwo. Przygotowują wiele prac plastyczno-językowych. W tym roku tematem naszego projektu jest ekologia. Wspólnie z dziećmi zastanawiamy się nad tym, co wydarzy się za kilka, kilkanaście lat z naszą planetą. Tegoroczne utwory są swego rodzaju manifestem – prośbą o zwrócenie uwagi na palący problem zanieczyszczenia Ziemi.

EARLY STAGE realizuje również ciekawe webinaria edukacyjne i wychowawcze przez cały rok szkolny. Więcej informacji na ten temat na Facebook’u szkoły TUTAJ.

Szkoła EARLY STAGE ma status centrum egzaminacyjnego Cambridge Young Learners. Uczniowie EARLY STAGE z powodzeniem zdają egzaminy Cambridge (dla dzieci oraz dorosłych). Ci, którzy systematycznie uczą się z nami od pierwszej klasy, kończąc szkołę podstawową, posiadają wiedzę z języka angielskiego na poziomie rozszerzonego egzaminu maturalnego.

W ramach kursów uczniowie przygotowani są do brytyjskich egzaminów ESOL: Key (KET) for Schools, Preliminary (PET) for Schools, First (FCE) for Schools, Advanced (CAE). Certyfikaty te to dokumenty, które są znane wśród pracodawców i na uczelniach w całym świecie. Stanowią zatem obiektywną ocenę umiejętności językowych.

Zapraszamy do EARLY STAGE!

Artykuł sponsorowany.

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Paweł
4 lat temu

Takich informacji szukałem. Ciekawy blog.

mieszkaniec
mieszkaniec
4 lat temu

i dobrze … jakaś konkurencja dla istniejącej szkoły! Może i ceny będą konkurencyjne 🙂

obywatel
obywatel
4 lat temu
Reply to  mieszkaniec
3
0
Would love your thoughts, please comment.x