Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Nowe SKODY Superb.
Jedna dla Gminy Ropczyce a druga dla Starostwa Powiatowego.

Na parkingach Urzędu Miasta Ropczyce i Starostwa Powiatowego stoi już nowy zakup – SKODA Superb, obie warte blisko 130 tyś. zł. Pod Gminą Ropczyce w kolorze złotym, zaś pod Starostwem w ciemnym graficie.

Starosta zakupił nowy samochód, jak informuje prawie w całości z odszkodowania, gdyż poprzedni uległ wypadkowi podczas powrotu z podróży służbowej w Warszawie. Wypadek miał miejsce początkiem września br. i spowodował go motocyklista bez uprawnień, który czołowo zderzył się z samochodem Starosty – Skodą Octavią.

Jak informuje Starosta: na szczęście nikomu nic się nie stało, niestety samochód był rozbity, a koszt naprawy wynosił ponad 50% jego wartości, dlatego też Zarząd Powiatu zdecydował zakupić nowy, bezpieczniejszy. Wybór padł na Skodę Superb za nieco ponad 130 tyś. zł, gdzie prawie 100 tyś. zł to pieniądze uzyskane z odszkodowania i sprzedaży tego rozbitego auta, który zakupiony był około 9 m-cy temu. Nowa grafitowa SKODA Superb jest o mocy 190 KM z dodatkowym systemem bezpieczeństwa.

Natomiast Burmistrz Ropczyc zdecydował się na nowy zakup, gdyż poprzedni to 13-letni Citroen C5, który na liczniku ma przejechane około 210 tyś. km. Jak wspomina burmistrz Ropczyc: nowe auto ma służyć wszystkim pracownikom Urzędu Miasta jak i Jednostkom Organizacyjnym gminy do załatwiania spraw służbowych. Nowa Skoda SuperB o mocy 190 KM kosztowała około 129 tyś. zł.

Źródło zdjęcia: https://www.skoda-auto.pl/modele/nowy-superb/nowy-superb

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
SĄSIAD
4 lat temu

CHYBA KOGOŚ P*** CZYLI PANA D*** AUTO SKODA SUPERB ZA TAKĄ KWOTĘ A KIM ON JEST ??? CHYBA DO CELÓW PRYWATNYCH I BY DZIECI JEŹDZIŁY !! JEST DUŻO AUT NIŻSZEJ KLASY A RÓWNIE BEZPIECZNE !!! AUTA POWINNY JAK AUTA WORDA BYĆ OKLEJONE EMBLEMATAMI STAROSTWA TO Z DALEKA BYŁO BY WIDAĆ JAK PARKUJE NA GNOJNICY AUTO !!

1
0
Would love your thoughts, please comment.x