Daniel Obajtek

W jeden dzień czterech kierowców straciło prawo jazdy

Czterech kierowców, którzy za znaczne przekroczenie prędkości zostali zatrzymani przez policjantów ropczyckiej drogówki, straciło prawa jazdy na trzy miesiące. Wszyscy jechali z prędkością ponad 100 km/h w miejscach, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h.

Wczoraj policjanci ropczyckiej drogówki zatrzymali czterech kierujących, którzy znacznie przekroczyli dozwoloną prędkość. Pierwszy został zatrzymany do kontroli drogowej o godz. 13, w miejscowości Wola Ociecka. Miernik wskazał, że 50-letni kierowca opla, pomimo obowiązującego na tym odcinku ograniczenia prędkości do 50 km/h, jechał z prędkością 105 km/h. W związku z popełnionym przez niego wykroczeniem funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy.

Kolejny kierowca również został zatrzymany w Woli Ocieckiej. O godz. 13.20, 22-latek kierując citroenem, także jechał 105 km/h w terenie, gdzie obowiązuje 50 km/h. 22-latek także stracił prawo jazdy.

Po godz. 16, tym razem w Wielopolu Skrzyńskim, policjanci ujawnili wykroczenie popełnione przez kierującego samochodem marki Ford, który przekroczył dozwoloną prędkość o 54 km/h. W terenie, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h, pędził 104 km/h. 32-latek, podobnie jak poprzedni kierowcy, stracił prawo jazdy.

Przed godz. 17, także w Wielopolu Skrzyńskim, mundurowi zatrzymali do kontroli drogowej kolejnego kierującego, który nie dostosował się do obowiązującej prędkości w terenie zabudowanym. 27-letni kierowca volvo poruszał się z prędkością 101 km/h.

Źródło: KPP Ropczyce

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
4 lat temu

Yanosik błagam Was

Anonimowo
Anonimowo
4 lat temu
Reply to  Anonimowo

yanosik! a ludzie niech giną…

Anonimowo
Anonimowo
4 lat temu
Reply to  Anonimowo

Przy 101 nie mają prawa zabrać prawo jazdy. 2 km to minimum błędu. Wiec fatalnie zrobił ten który przyjął

3
0
Would love your thoughts, please comment.x