Orzech promocje

Z ostatniej chwili: Pijany kierowca śmiertelnie potrącił kobietę w Wielopolu Skrzyńskim

Dziś po godz. 17 doszło do tragicznego wypadku. Wtedy to ropczyccy policjanci otrzymali zgłoszenie, że w Wielopolu Skrzyńskim do rowu wjechał samochód marki Fiat, który przewrócił się na bok i że kierowca prawdopodobnie jest pijany.

Podczas wykonywania na miejscu czynności przez służby mundurowe (po pewnym czasie) okazało się, że kilkadziesiąt metrów wcześniej w rowie leży 53 letnia kobieta z licznymi obrażeniami. Mimo podjętej reanimacji, jej życia nie udało się uratować.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że prawdopodobnie kierujący samochodem marki Fiat – potrącił kobietę. 43-letni kierowca z obrażeniami trafił do szpitala, był pijany miał ponad 3 promile alkoholu .

Policjanci nadal pracują nad wyjaśnieniem dokładnych okoliczności tego zdarzenia.

Aktualizacja z dn. 27.01.2020 (KPP Ropczyce):

Kierujący fiatem po badaniach w szpitalu został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu, a pojazd zabezpieczono na policyjnym parkingu. Mężczyźnie zostało także zatrzymane prawo jazdy.

Po wytrzeźwieniu mężczyzna usłyszy zarzuty spowodowania w stanie nietrzeźwości wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym oraz ucieczki z miejsca zdarzenia. Podejrzanemu grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności oraz dożywotni zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.

Zdjęcie nadesłane przez CZYTELNIKA:

Zdjęcie KPP Ropczyce:

9 komentarzy na temat “Z ostatniej chwili: Pijany kierowca śmiertelnie potrącił kobietę w Wielopolu Skrzyńskim

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *