Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

„Mała obwodnica” w Ropczycach w trakcie realizacji

Pomimo ograniczeń związanych z epidemią koronawirusa wykonawcy nie przerywają prac związanych z przebudową „małej obwodnicy” Ropczyc.

Ulica Skorodeckiego jest w trakcie przebudowy, trwają prace przy budowie chodnika, który ma powstać na całej jej długości. Jak informuje Urząd Miejski w Ropczycach: zmienić może się tylko termin realizacji. Całość będzie kosztowała około 2,5 miliona złotych z czego 70% to środki pozyskane z Funduszu Dróg Samorządowych. O tej budowie pisaliśmy TUTAJ.

Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Grzesiek
Grzesiek
4 lat temu

A na Robotniczej nie ma pieniędzy na pogłębienie rowów. Już chyba z 15 lat.!!!

Bart
Bart
4 lat temu

Bardzo fajna droga ale tam nikt nie chodzi na piechotę jezdze tam codziennie dwa razy i kilkanaście razy w tym roku ktos tam spacerowal

AchEch
AchEch
4 lat temu

Jak była robiona droga od nowa mozna bylo wtedy robic chodniki a nie teraz jak juz jest tam dość duzy ruch samochodowy z zakładów pracy i z budowy nowych bloków.Wiadomo było ze będzie tam osiedle i jakoś mieszkańcy muszą się poruszać.
Pozdrawiam

Miodzio
Miodzio
4 lat temu
Reply to  AchEch

A za dwa lata wybudują ścieżkę rowerową… I będzie kolejny sukces!

Zdziwiony
Zdziwiony
4 lat temu
Reply to  Miodzio

Skąd wy macie takie ceny. Wyobraźcie sobie 2.5 mln zł. Co tam tyle kosztuje? Kostka? Czy diesel do koparki? Jak wpadną ma pomysł ścieżki rowerowej to będzie kolejne 1.5 mln. Wszystkie te inwestycje to jeden wielki przekręt. Nie tylko u nas ale w całym kraju.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x