Orech promocje

„Mała obwodnica” w Ropczycach w trakcie realizacji

Pomimo ograniczeń związanych z epidemią koronawirusa wykonawcy nie przerywają prac związanych z przebudową „małej obwodnicy” Ropczyc.

Ulica Skorodeckiego jest w trakcie przebudowy, trwają prace przy budowie chodnika, który ma powstać na całej jej długości. Jak informuje Urząd Miejski w Ropczycach: zmienić może się tylko termin realizacji. Całość będzie kosztowała około 2,5 miliona złotych z czego 70% to środki pozyskane z Funduszu Dróg Samorządowych. O tej budowie pisaliśmy TUTAJ.

5 komentarzy na temat “„Mała obwodnica” w Ropczycach w trakcie realizacji

 • 24 kwietnia 2020 o 14:54
  Permalink

  A na Robotniczej nie ma pieniędzy na pogłębienie rowów. Już chyba z 15 lat.!!!

  Odpowiedz
 • 24 kwietnia 2020 o 09:04
  Permalink

  Bardzo fajna droga ale tam nikt nie chodzi na piechotę jezdze tam codziennie dwa razy i kilkanaście razy w tym roku ktos tam spacerowal

  Odpowiedz
 • 23 kwietnia 2020 o 10:11
  Permalink

  Jak była robiona droga od nowa mozna bylo wtedy robic chodniki a nie teraz jak juz jest tam dość duzy ruch samochodowy z zakładów pracy i z budowy nowych bloków.Wiadomo było ze będzie tam osiedle i jakoś mieszkańcy muszą się poruszać.
  Pozdrawiam

  Odpowiedz
  • 23 kwietnia 2020 o 23:11
   Permalink

   A za dwa lata wybudują ścieżkę rowerową… I będzie kolejny sukces!

   Odpowiedz
   • 24 kwietnia 2020 o 23:16
    Permalink

    Skąd wy macie takie ceny. Wyobraźcie sobie 2.5 mln zł. Co tam tyle kosztuje? Kostka? Czy diesel do koparki? Jak wpadną ma pomysł ścieżki rowerowej to będzie kolejne 1.5 mln. Wszystkie te inwestycje to jeden wielki przekręt. Nie tylko u nas ale w całym kraju.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *