Orech promocje

To już 3 osoba zakażona koronawirusem w POWIECIE ROPCZYCKO-SĘDZISZOWSKIM

Dziś po godz. 17 wojewódzka Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Rzeszowie poinformowała o kolejnym już trzecim przypadku zakażenia koronawirusem w naszym powiecie ropczycko-sędziszowskim, to młody mężczyzna z powiatu ropczycko-sędziszowskiego (w izolacji).

Jak informuje starosta W.Darłak: Niestety, mamy kolejny potwierdzony przypadek koronawirusa w powiecie Ropczycko-Sędziszowskim. Z informacji od służb sanitarno-epidemiologicznych wynika, że trzecia już osoba, to młody mężczyzna.

Mieszkaniec jednej z gmin w naszym powiecie, innej niż pierwszy i drugi przypadek. To znaczy, że na pięć gmin, w trzech z nich mamy potwierdzone zarażenia; po jednym w każdej. Na tej podstawie można przepuszczać, że każdy z nich ma inne źródło pochodzenia. Trwa wywiad i analiza, które zweryfikują te informacje – pisze Darłak.

16 komentarzy na temat “To już 3 osoba zakażona koronawirusem w POWIECIE ROPCZYCKO-SĘDZISZOWSKIM

  • 9 kwietnia 2020 o 22:54
   Permalink

   Uważać…? Uważać powinieneś cały czas. I do tego niepotrzebne Ci dane tej osoby.

   Odpowiedz
   • 10 kwietnia 2020 o 09:54
    Permalink

    Nie podając konkretów zawsze łatwiej manipulować,a o to od dawna chodzi.Macie mieć zaufanie do władzy,ale władza do was nie.

    Odpowiedz
    • 27 sierpnia 2020 o 10:39
     Permalink

     Czy now mozna podac miejscowosci skad ta osoba pochodzi a to ta lie wazne dla innych zdrowych ludzi przeciez spotykamy sir w sklepach na ulicy w kosciele przeciez to nie tajemnica tylko bezpiecenstwo. dla innych. Cos tu jest nie tak z informacja .jakjace starosta byl na izolacji to wszyscy wiedzieli.to jest konieczne bo powiat jest duzy .

     Odpowiedz
 • Pingback:Koronawirus na Podkarpaciu [RAPORT NA BIEŻĄCO] - Portal Ropczycko-Sędziszowski - RRS24.NET

 • 9 kwietnia 2020 o 20:32
  Permalink

  była z Ropczyc to teraz z … .wiesz w jakim powiecie żyjesz

  Odpowiedz
  • 9 kwietnia 2020 o 20:15
   Permalink

   po to zeby uwazać nie hejtowac co z wami ludzie

   Odpowiedz
   • 10 kwietnia 2020 o 08:10
    Permalink

    A może chcemy wiedzieć, czy to zarażenie było na miejscu tutaj,czy to jet osoba,która przyjechała z zagranicy i była np. w kwarantannie. Ta wiedza jest potrzebna,bo ludzie może byliby bardziej ostrożni np. w sklepach. Takie informacje są ważne dla nas, aby móc unikać zakażeń i aby także NIE ZAKAŻAĆ NIEŚWIADOMIE. Nikt nie normalny nie hejtuje, a już zwłaszcza osoby zakażonej, która przecież nie zaraziła się na ochotnika. Chińczycy wybadali podobno, że 79% nowych zakażeń pochodziło od osób niezdiagnozowanych jeszcze. To logiczne, bo przecież zdiagnozowani są izolowani. Każda forma prewencji jest tutaj uzasadniona, a zwłaszcza dokładna wiedza.

    Odpowiedz
    • 10 kwietnia 2020 o 17:42
     Permalink

     „Ta wiedza jest potrzebna,bo ludzie może byliby bardziej ostrożni np. w sklepach. ”
     No ręce opadają…
     Czy dopiero informacja że wirus jest już blok/klatkę obok nakłoni ludzi do siedzenia w domach i nie latania do sklepu co chwila?
     Wczoraj pod blokiem i to na placu zabaw widziałem madke z dziećmi… 3 razy w ciągu dnia.
     Nie wspomnę już dzisiejszej sytuacji spod marketu, gdzie starsza osoba walczyła o godzinie 13 o pierwszeństwo w kolejce bo musi chusteczki kupić…

     Ludzie ogarnijcie się…
     Wykończy nas wirus, ale wraz z chorobami współistniejącymi takimi jak ludzka głupota i brak odpowiedzialności…

     Odpowiedz
 • 9 kwietnia 2020 o 18:11
  Permalink

  Mogli by chociaż podać gminę z której jest ta osoba oraz czy jest z Zagranicy czy miejscowa

  Odpowiedz
  • 9 kwietnia 2020 o 22:43
   Permalink

   Moze jeszcze czy jest zydem cie interesuje?

   Odpowiedz
  • 10 kwietnia 2020 o 00:30
   Permalink

   To że ktoś jest zarażony nie musi być czyjąś winą hejtowac można kogoś jak łamie kwarantanne a nie kogoś zarażonego wg mnie informacje z jakiej miejscowości jest każda osoba powinna być obowiazkowa wtedy ludzie od razu zweryfikują czy ktoś miał w dupie kwarantanne i z kim potencjalny zarażony miał kontakt

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.