Orzech promocje

Od dziś 1 czerwca wracają płatne parkingi w Ropczycach i w Sędziszowie Młp.

Od dziś 1 czerwca 2020r. wracają opłaty w strefie płatnego parkowania zarówno w centrum Sędziszowa Młp. jak i w Rynku w Ropczycach.

Jak informuje Urząd Miasta w Ropczycach: Celem strefy jest zwiększenie rotacji samochodów oraz zapobieganie długotrwałych postojów w Rynku. Dzięki temu parking będzie wykorzystywany bardziej efektywnie.

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tomek
Tomek
4 lat temu

Ropczycka strefa płatnego parkowania powinna zostać powiększona! W mieście jest za dużo samochodów, jest niebezpiecznie i ciężko się poruszać! Więcej płatnych parkingów w centrum plus promocja darmowego parkingu przy dworcu to jest to czego nam potrzeba!
Wszystkie miasta starają się wywalić ruch samochodów z centrum- a w Ropczycach na odwrót. Płaczecie, że nie ma kasy na inwestycje- to zarabiajcie na parkingach. Ale nie zatrudniajcie parkingowych, tylko postawcie szlabany przy wjeździe i kasę parkingową- tak jak koło lotniska w Jasionce. Takie rozwiązanie sprawiłoby się idealnie na parkingu naprzeciwko Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz z tyłu urzędu miejskiego (między urzędem a cukiernią). Skoro brakuje wam kasy to jej szukajcie. I podnieście te śmieszne opłaty! Złotówka? To już nikogo nie odstrasza od wjazdu do centrum. A brak płatności kartą czy w aplikacji- tak jak ktoś już pisał… no to już totalne średniowiecze!

zGórki
4 lat temu

Niestety, nadal nie można płacić kartą w parkomacie – to jeszcze można przeżyć, ale brak możliwości zapłacenia SkyCash jest upierdliwe. Rzeszów, Tarnów, Łańcut umożliwiają, nawet mała Lubawa pozwala płacić SkyCashem, ale Ropczyce ani Sędziszów nie – czy redakcja mogłaby zapytać odpowiedzialnych za płatne parkingi dlaczego tak jest? Nie mogą? Nie chce im się, nie wiedzą, że można? Będę wdzięczny.

Mieszkaniec
Mieszkaniec
4 lat temu

Ta efektywnie jak większość pomysłów w tym mieście jeden wielki kicz i śmiech na sali.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x