Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

SŁAWOMIR nakręcił teledysk w SIEDLISKU JANCZAR w Pstrągowej! Mieszkańcy naszego regionu gwiazdami nowego klipu

Gwiazdor muzyki „Rock Polo” SŁAWOMIR ma nowy hit — „Weselny Pyton”, który 20. czerwca miał swoją premierę na kanale YouTube. Teledysk do utworu powstał w malowniczym miejscu naszego regionu Siedlisku „Janczar” w Pstrągowej. 

Oprócz Sławomira w teledysku można zobaczyć m.in. prezentera Krzysztofa Ibisza, który wcielił się w rolę pana młodego u boku Kajry, aktora Adam Fidusiewicz, właścicieli Siedliska Janczar i mieszkańców naszego regionu! 

Jak rozpisuje się prasa realizacja tego teledysku to prawdziwe złoto w klipach Sławomira, wszystkie sceny były dokładnie rozważane i mocno przemyślane. 

W wywiadzie do Radia WAWA Sławomir zdradził ile kosztował teledysk 😉

… oj, oj 15 tys. dolarów poszło (..), to jest naprawde teledysk wymagający (..), poszło wiele trunków, gości było 150 osób … no poszliśmy trochę w koszty, ale (..) zdjęcia trwały około 3 dni jak typowe polskie wesele — podśmiewa się Sławomir i jego żona Kajra na łamach RADIA WAWA całość wywiadu TUTAJ.

„Weselny pyton” promuje najnowszą płytę Sławomira, która ma być jeszcze jesienią tego roku. Nazwy płyty małżeństwo jeszcze nie zdradza. 

I koniecznie zobaczcie TELEDYSK i posłuchajcie NOWEGO KLIPU

8 komentarzy na temat “SŁAWOMIR nakręcił teledysk w SIEDLISKU JANCZAR w Pstrągowej! Mieszkańcy naszego regionu gwiazdami nowego klipu

 • 27 lipca 2020 o 18:12
  Permalink

  Wpada w ucho, ale Sławomir to taki chciwy góral łasy na dutki, wszystko pod publiczkę, kiedyś lubiłem ponucić jego piosenki, ale jego wypowiedzi w mediach, zachowanie po koncertach utwierdziły mnie w przekonaniu że nie warto. Podobno (nie widziałem na własne oczy) na samym początku nawet za autografy kasował hajs.

  Odpowiedz
 • 14 lipca 2020 o 20:47
  Permalink

  Sławomir i Ibisz przyjechali do Bystrzycy w tamtym roku w czasie kręcenia teledysku i pytali czy da rady nagrać sceny w kościele, proboszcz zadzwonił do dekanatu a później do biskupa ale nie dostał zgody aby kręcili sceny w środku.

  Odpowiedz
 • 22 czerwca 2020 o 23:22
  Permalink

  Kajra rewelacyjnie na swoich długich nóżkach tańczy pytona…

  Odpowiedz
  • 28 czerwca 2020 o 01:37
   Permalink

   Dla mnie to wstyd a nie powód do dumy, mogli się bardziej przyłożyć

   Odpowiedz
 • 21 czerwca 2020 o 21:55
  Permalink

  Rock Polo to jakaś kpina kto to pisał ? ani to Rock ani to Polo zwykle granie za lajki byle media klaskały

  Odpowiedz
 • 21 czerwca 2020 o 07:05
  Permalink

  A gdzie dystans społeczny. Podobno wirus grasuje.

  Odpowiedz
  • 22 czerwca 2020 o 15:18
   Permalink

   KRĘCILI W TAMTYM ROKU ALE KAIRA i IBISZ PORAŻKA

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *