Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

29. Finał WOŚP zagra także w Ropczycach

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w tym roku 31 stycznia. „Finał z głową” to hasło przewodnie tegorocznej zbiórki. Tym razem pieniądze zostaną przeznaczone na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Po raz kolejny WOŚP zagra w Ropczycach, organizatorem jest Centrum Kultury i Związek Drużyn ZHP Ropczyce. Z powodu obostrzeń sanitarnych finał będzie jednak inny niż zwykle. Ropczycki sztab jednak postara się zadbać o to, by mieszkańcy naszego regionu poczuli choć namiastkę wspólnej zabawy.

PO NITCE DO SZCZĘŚCIA

Sztab w Ropczycach w dniach 25-29 stycznia planuje zabawę „Po nitce do szczęścia” . Zabawa będzie organizowana w holu ropczyckiego Centrum Kultury. Przychodząc do Centrum Kultury, będziecie mogli zasilić skarbonkę WOŚP i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w specjalnie przygotowanych fotoramkach WOŚP.

LICYTACJE GADŻETÓW

Nie będzie licytacji ze sceny, ani innych towarzyszących wydarzeń które urozmaicały mieszkańcom ten wyjątkowy dzień. Wszystkie licytacje ropczyckiego sztabu zostały przeniesione do Internetu.

Na aukcjach Allegro pojawiły się pierwsze przedmioty, a dochód z ich sprzedaży w całości zasili skarbonkę WOŚP. Wszystkie aukcje ropczyckiego sztabu można śledzić na specjalnie utworzonym fanpage WOŚP Sztab Ropczyce na Facebooku, link TUTAJ.

Nie chcesz licytować? Zasil eSkarbonkę!

Po raz pierwszy wystartowała eSkarbonka ropczyckiego sztabu WOŚP, na którą można dokonać́ wpłaty na rzecz 29. Finału. Wesprzyj nie wychodząc z domu i dorzuć się do wirtualnej eSkarbonki, link TUTAJ.

Czy wolontariusze ruszą w teren?

To pytanie zadaliśmy pani Wioli Czemarnik organizatorce ropczyckiego sztabu: sytuacja zmienia się z dnia na dzień, wszystko zależy od stanu epidemicznego. Nie wiem jaka sytuacja będzie 31 stycznia, ale póki co planujemy wyjście w teren naszych wolontariuszy.

Do 29 finału WOŚP włączyło się 68 wolontariuszy, to właśnie oni prawdopodobnie 31 stycznia wyjdą na ulice powiatu ropczycko-sędziszowskiego.

Zbiórka pieniędzy w tradycyjny sposób ma odbyć się w niedzielne przedpołudnie do około godz. 15. Planowane miejscowości zbiórki to przede wszystkim Ropczyce, Sędziszów Młp. i Wielopole Skrzyńskie.

KONCERT finałowy

Tegoroczny koncert pt. „ŚPIEWAMY I GRAMY Z RADOŚCIA DLA WOŚP” będzie transmitowany ONLINE 31 stycznia (niedziela) o godz. 12 na kanale youtube TV Miejskiej Ropczyce i Facebooku Centrum Kultury w Ropczycach. Nagrania chętnych rozpoczynają się dziś i potrwają do 26 stycznia.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x