Orzech promocje

Inwestycja za ponad 6 milionów

W gminie Ostrów trwają zaawansowane prace nad kompleksową przebudową drogi gminnej w Ociece, w przysiółku Zagrody. Dzięki wsparciu z Rządowego Funduszu Polski Ład, niebawem mieszkańcy będą mogli korzystać z nowoczesnej infrastruktury drogowej o wartości ponad 6,5 miliona złotych.

Centralnym punktem tej inwestycji jest budowa nowego obiektu mostowego nad rzeką Tuszymką. Most, wykonany z żelbetonu, nie tylko poprawi dostępność terenów, ale także zapewni bezpieczne i komfortowe przejście przez rzekę dla wszystkich użytkowników drogi.

Projekt obejmuje szereg istotnych działań mających na celu poprawę stanu infrastruktury drogowej na obszarze gminy. Oprócz budowy mostu, planowane jest wykonanie nowej nawierzchni asfaltowej na odcinku 2300 metrów.

Dodatkowo, w ramach projektu, przewidziana jest budowa drogi w kierunku Kochanówki, z nawierzchnią asfaltową na odcinku 660 metrów. To istotna inwestycja, która poprawi połączenie między różnymi częściami gminy, ułatwiając codzienne przemieszczanie się mieszkańców oraz transport towarów. Ważnym elementem przebudowy są również prace związane z wymianą przepustów oraz budową asfaltowych zjazdów.

zdjęcia Gmina Ostrów

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x