Orzech promocje

Zatrzymano 2 mieszkańców powiatu ropczycko-sędziszowskiego. Byli poszukiwani listami gończymi

Policjanci z wydziału kryminalnego ropczyckiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych listami gończymi. 37-latek został skazany przez sąd za spowodowanie wypadku drogowego, a 52-latek za przywłaszczenie mienia. Młodszy z mężczyzn najbliższe 4 lata spędzi w zakładzie karnym, a starszy po wykonaniu czynności z jego udziałem wrócił do domu.

W miniony czwartek, funkcjonariusze wydziału kryminalnego zajmujący się poszukiwaniem osób zatrzymali poszukiwanego listem gończym, 37-letniego mieszkańca powiatu ropczycko – sędziszowskiego. Mężczyzna poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Dębicy, za spowodowanie wypadku drogowego. Poszukiwany ukrywał się od połowy grudnia ubiegłego roku. Z posiadanych przez kryminalnych informacji wynikało, że może on przebywać w jednej z firm na terenie gminy Ropczyce. Tam też został zatrzymany. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a następnie został przekonwojowany do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 4 lata.

Dzień później kryminalni zatrzymali kolejnego mężczyznę poszukiwanego na podstawie listu gończego, również wydanego przez Sąd Rejonowy w Dębicy. 56-latek został zatrzymany na terenie powiatu ropczycko-sędziszowskiego, w miejscu swojego zamieszkania. Mężczyzna poszukiwany był od października 2019 r., za przywłaszczenie mienia. Po wykonaniu niezbędnych czynności przez Prokuraturę Rejonową w Dębicy został zwolniony.

Źródło: KPP Ropczyce

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x