Orzech promocje

Marba w gościach ogrywa Feniks

Z drużyną Feniksa Radymno rywalizowały w przedostatnim meczu 1 Ligi Podkarpackiej rundy zasadniczej sezonu 2020/21 siatkarki Marby Sędziszów Młp. Nie pozwoliły rywalkom na wiele i zdobyły komplet punktów.

W 11 serii gier wojewódzkiej ligi Marba Sędziszów Młp. pewnie wygrała rywalkami z powiatu jarosławskiego. Ograła je w trzech setach zdobywając kolejny komplet punktów.

“Marbianki” w gościach zwyciężyły Feniks Radymno 0-3 (16-25, 22-25, 9-25). To drugie zwycięstwo teamu trenera Macieja Lesia w sezonie 2020/21 nad tą drużyną. 

Sędziszowianki”pozwoliły” ugrać rywalkom 47 punktów, czyli sporo więcej niż w pierwszym pojedynku, kiedy to z końcem listopada 2020 Feniks w boju z Marbą zdobył ich zaledwie 26!

W ostatniej grze sezonu zasadniczego, Marba w Sędziszowie Młp. podejmować UKS MOSiR Jasło. To pojedynek drugiej i trzeciej drużyny w tabeli. Mecz planowany jest na 27 lutego 2020.

Jego wynik nie będzie miał wpływu na tabelę 1 Ligi Podkarpackiej Kobiet, w której sędziszowski zespół uplasuje się na 2 miejscu w tabeli, za drużyną Lubczy Racławówka.

fot. TV Sędziszów Młp.

(S.Siwiec)

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x