Orzech promocje

Nie żartowały i… gole zdobywały

Najefektowniejszy dotychczasowy ligowy tryumf w sezonie 2020/21 odniosły piłkarki Sokoła Kolbuszowa Dolna, w prima-aprilis 2021. Spory udział w nim miały zawodniczki rodem z z naszego powiatu, które dwa razy trafiały do bramki przeciwniczek zespołu prezesa Dariusza Widelaka. 

“Sokółki” w dzień żartów, czyli prima aprilis 1 kwietnia 2021, nie miały ochoty…. na żarty i zdecydowanie zwyciężyły rywalki, którym była drużyna Sparty Daleszyce.

Team trenera Tomasza Grabca, zespół z województwa świętokrzyskiego, w 17 kolejce II ligi grupy wschodniej ograł 4-0, a gole strzeliły zawodniczki z Gnojnicy i Kawęczyna Sędziszowskiego. 

W dziewiątym w sezonie 2020/21 pierwszoligowym zwycięskim meczu ekipy znad Nilu po 1 bramce zdobyły  Małgorzata Kot, piłkarskie abecadło poznająca w Interze Gnojnica i Lechii Sędziszów Młp. oraz Barbara Kaznecka, pierwsze kroki na futbolowych arenach stawiająca w Progresie Kawęczyn Sędziszowski i Interze Gnojnica. 

Było to drugie z rzędu spotkanie, w którym skutecznością popisały się obie zawodniczki, bo do bramki rywalek trafiały także gdy Kolbuszowianki, gdy parę dni wcześniej, 27 marca ogrywały 4-3 zespół z Mazowsza, Loczki Wyszków.

 (S.Siwiec) 

źródło zdjęcia: fb MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x