Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Zaginiony 68-latek się odnalazł – dziękujemy za pomoc

Aktualizacja 23.06: Zaginiony 68-latek z Pilzna się odnalazł. Jak czytamy na profilu fb syna zaginionego:

Chciałbym poinformować, że tato się odnalazł. Został zabrany do szpitala. Chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim za pomoc w poszukiwaniach. Bardzo wiele osób zaangażowało się w akcję, poświęcając swój czas. Dostaliśmy dużo informacji, które pozwoliły na pozytywne zakończenie całej sytuacji. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

Komenda Powiatowa Policji w Dębicy prowadzi poszukiwania 68-letniego mieszkańca Pilzna, Józefa Wójcika. Policjanci proszą o zaangażowanie.

Mężczyzna opuścił dom wczoraj (21.06.2021), około godziny 7 rano i dotychczas nie skontaktował się z rodziną. Józef Wójcik odjechał spod domu czarną Hondą HRV z 2005 roku o numerach rejestracyjnych RDE 49745. Do chwili obecnej nie wiadomo gdzie przebywa. Józef Wójcik ma 176 cm wzrostu, krępą budowę ciała, siwe włosy i siwe wąsy. Nos prosty, oczy brązowe, uszy przylegające. W momencie zaginięcia był ubrany w jasne spodnie, koszulę w kratę oraz brązowe klapki. Powinien na stałe przyjmować leki.

Osoby, które go widziały lub mają informacje na temat miejsca pobytu mężczyzny proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Dębicy pod numerami telefonów 47 822 83 10 lub 47 822 83 11 – apeluje sierż. sztab. Magdalena Baran z KPP w Dębicy.

Informacje można też przekazywać dzwoniąc pod numer: 605 246 919.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x