CERTUS rozliczymy twój PIT

Policjanci i pracownicy ropczyckiej komendy wsparli akcję “Harcerska Gwiazdka z Nieba”

Policjanci i pracownicy ropczyckiej komendy podobnie jak w latach ubiegłych dołączyli do grona darczyńców akcji „Harcerska Gwiazdka z Nieba”. Za zebrane środki, zostały zakupione artykuły spożywcze i chemia gospodarcza, które tym razem trafią do osób starszych, znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej.

Po raz kolejny pracownicy i funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach oraz Komisariatu Policji w Sędziszowie Małopolskim pokazali, że codzienna służba to nie tylko zapewnienie bezpieczeństwa, ale także pomaganie osobom znajdującym się w potrzebie.

Aby pomóc, chociaż części osób, mundurowi w ramach akcji „Harcerska Gwiazdka z Nieba” zorganizowali zbiórkę, dzięki której możliwy był zakup artykułów spożywczych i chemii gospodarczej. W piątek, rzeczy te trafiły do Komendy Hufca ZHP w Ropczycach, skąd zostaną przekazane osobom potrzebującym pomocy. W tym roku, pomoc zostanie przekazana dla osób starszych, często chorych i niepełnosprawnych, znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej.

Wszystkim tym, którzy włączyli i wsparli charytatywną akcję serdecznie dziękujemy!!!

źródło: KPP Ropczyce

Więcej na temat akcji Harcerskiej Gwiazdki z Nieba ⬇️

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x