Orzech promocje

Staw Skrzynczyna już niebawem w nowej odsłonie

Nadchodzi sezon wakacyjny! Koniec udręki dla uczniów i dorosłych. Z tego powodu na Facebooku Burmistrza Sędziszowa Małopolskiego, Bogusława Kmiecia pojawił się wpis o wskrzeszeniu dawnej Skrzynczyny.

Burmistrz zapewnia, że niedługo już staw Skrzynczyna stanie się ulubionym miejscem wypoczynku mieszkańców Sędziszowa Małopolskiego. Teraz trwają prace nad przebudową i zagospodarowaniem placu wokół stawu.

Będą między innymi: mała architektura, na którą samorząd otrzymał dofinansowanie z LIDER – PROW. W wysokości 164 477 zł, plac zabaw, ścieżki dydaktyczne, altany dla romantyków, niewielka plaża dla lubiących ciepłe klimaty, a główną atrakcją będzie pływająca na stawie podświetlana fontanna. Dla zmęczonych i znudzonych codziennością ludzi będzie to świetne miejsce do nabrania oddechu.

Z drugiej strony musimy wykazać się cierpliwością, bo nie od razu Rzym zbudowano 😉

źródło: fb Bogusław Kmieć

Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] nie tak dawno, pisaliśmy TUTAJ – Burmistrz Sędziszowa Bogusław Kmieć zapewniał, że niebawem staw Skrzynczyna będzie […]

Dud
Dud
3 lat temu

Stawiam na zazdrosnego mieszkańca gminy Ropczyce..

P Kmieć - King
P Kmieć - King
3 lat temu

Znów Sędziszów … tam się da radę .. w Ropczycach się nie da rady ..nic , czy władze tego miasta czytają ten portal ? Może trzeba by im podsunąć to i ze wstydu może i u nas coś zrobią . Panie Bujak , no wyremontowanie pkesu i rynku w Ropczycach to trochę powiem szczerze mało 🙁 Ludzie na pewnych stanowiskach się po pewnym czasie wypalają , daj Pan komuś młodemu coś zrobić , ja wiem że stanowisko , ja wiem że kasa i prestiż ale jak to mówią słowa pewnej pieśni lepiej ze sceny zejść …

Ppppp
Ppppp
3 lat temu

A po co ma się starać skoro to jego ostatnia kadencja?

Anonimowo
Anonimowo
3 lat temu

Bujak czeka z ekipa codziennie po osiem godzin chyba na trzesienie ziemi.

Mieszkaniec
Mieszkaniec
3 lat temu

Brama jak z jurassik park bardziew i siedlisko zarazków a nie miejsce wypoczynku w ścieku

ŻydSędziszowski
ŻydSędziszowski
3 lat temu

👏👏👏👏👏👏

7
0
Would love your thoughts, please comment.x