Orzech promocje

Staw Skrzynczyna już niebawem w nowej odsłonie

Nadchodzi sezon wakacyjny! Koniec udręki dla uczniów i dorosłych. Z tego powodu na Facebooku Burmistrza Sędziszowa Małopolskiego, Bogusława Kmiecia pojawił się wpis o wskrzeszeniu dawnej Skrzynczyny.

Burmistrz zapewnia, że niedługo już staw Skrzynczyna stanie się ulubionym miejscem wypoczynku mieszkańców Sędziszowa Małopolskiego. Teraz trwają prace nad przebudową i zagospodarowaniem placu wokół stawu.

Będą między innymi: mała architektura, na którą samorząd otrzymał dofinansowanie z LIDER – PROW. W wysokości 164 477 zł, plac zabaw, ścieżki dydaktyczne, altany dla romantyków, niewielka plaża dla lubiących ciepłe klimaty, a główną atrakcją będzie pływająca na stawie podświetlana fontanna. Dla zmęczonych i znudzonych codziennością ludzi będzie to świetne miejsce do nabrania oddechu.

Z drugiej strony musimy wykazać się cierpliwością, bo nie od razu Rzym zbudowano 😉

źródło: fb Bogusław Kmieć

7 komentarzy na temat “Staw Skrzynczyna już niebawem w nowej odsłonie

 • Pingback:Staw Skrzynczyna już tak nie wygląda. Niebawem otwarcie w nowej odsłonie - Portal Ropczycko-Sędziszowski - RRS24.NET

 • 21 czerwca 2021 o 15:11
  Permalink

  Stawiam na zazdrosnego mieszkańca gminy Ropczyce..

  Odpowiedz
 • 21 czerwca 2021 o 08:33
  Permalink

  Znów Sędziszów … tam się da radę .. w Ropczycach się nie da rady ..nic , czy władze tego miasta czytają ten portal ? Może trzeba by im podsunąć to i ze wstydu może i u nas coś zrobią . Panie Bujak , no wyremontowanie pkesu i rynku w Ropczycach to trochę powiem szczerze mało 🙁 Ludzie na pewnych stanowiskach się po pewnym czasie wypalają , daj Pan komuś młodemu coś zrobić , ja wiem że stanowisko , ja wiem że kasa i prestiż ale jak to mówią słowa pewnej pieśni lepiej ze sceny zejść …

  Odpowiedz
  • 21 czerwca 2021 o 14:53
   Permalink

   A po co ma się starać skoro to jego ostatnia kadencja?

   Odpowiedz
  • 21 czerwca 2021 o 20:56
   Permalink

   Bujak czeka z ekipa codziennie po osiem godzin chyba na trzesienie ziemi.

   Odpowiedz
 • 20 czerwca 2021 o 21:58
  Permalink

  Brama jak z jurassik park bardziew i siedlisko zarazków a nie miejsce wypoczynku w ścieku

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *