Orech promocje

W powiecie stanęła pierwsza stacja do ładowania samochodów elektrycznych!

Na parkingu pod Urzędem Gminy w Iwierzycach dzięki współpracy z przedsiębiorstwem G&G Sp. z.o.o. z Nockowej powstała pierwsza w Powiecie Ropczycko-Sędziszowskim stacja ładowania samochodów elektrycznych. 

Jest to ładowarka dwustanowiskowa o mocy 11kW, z wbudowanym dotykowym ekranem LCD, który może spełniać funkcje zarówno reklamowe jak i informacyjne.

Stacje ładowania samochodów elektrycznych nabierają coraz większej popularności w związku z dyrektywami wprowadzanymi przez Unie Europejską oraz większą świadomością ekologiczną obywateli.

Punkty ładowania tych samochodów na ten moment znajdują się tylko w centrach większych miast dlatego sporym wyróżnieniem dla gminy Iwierzyce jest jej montaż, a sama gmina przyczyniła się w dużym stopniu do propagowania ekologii oraz rozwoju zielonej energii.

źródło: UG Iwierzyce, fot. fb Nasza Gmina Iwierzyce

12 komentarzy na temat “W powiecie stanęła pierwsza stacja do ładowania samochodów elektrycznych!

 • 20 października 2022 o 10:18
  Permalink

  Kiedy stacja (JAKAKOLWIEK) w Ropczycach?

  Odpowiedz
 • 19 października 2022 o 14:31
  Permalink

  Ta stacja to wielka sciema ma moc 3 KW wiec ładowanie zajmie około 24 godzin hehe przyłącze nie posiada odpowiedniej mocy poza tym ta firma z nockowej to delikatnie mówiąc porażka !!!!

  Odpowiedz
 • 5 czerwca 2021 o 20:29
  Permalink

  Proponuję zrobić parking za bankiem bo nie wiem po co tam jest trawa a auto jak się chce iść do banku zostawia się na zajeździe dla autobusów a za bankiem jest kupę miejsca gdzie jest trawnik nikomu na nic potrzeby gdzie można zrobić parę miejsc parkingowych

  Odpowiedz
 • 5 czerwca 2021 o 13:13
  Permalink

  W Ropczycach o sprzątanie dróg dba się starym sprzętem, który zmiata piach spod krawężników na środek drogi… obraz naszej władzy! Kiedy doczekamy się stacji ładowania pojazdów elektrycznych w Ropczycach? Większej płatnej strefy parkowania? No i aplikacji do pobierania opłat za parkingi? Miasto musi zacząć zarabiać na przyjezdnych, bo oni rozjeżdżają nasze drogi, a inwestycji chcą u siebie, gdzie jeździ 50 samochodów dziennie!

  Odpowiedz
 • 5 czerwca 2021 o 09:35
  Permalink

  Bardzo dobrze! Kiedy takie stacje w Ropczycach? Zawsze musimy być 100 lat za wszystkimi?

  Odpowiedz
  • 4 czerwca 2021 o 22:07
   Permalink

   A może by tak zadbać o estetykę chodników i poboczu dróg gminnych i powiatowych. Myślę, że wielu mieszkańców w ten sposób wolałoby zagospodarowanie funduszy. Proponuje za jakiś czas sprawdzić ile pojazdów zostalo naładowanych w tym miejscu i odpowiedzieć sobie na pytanie czy była to potrzebna inwestycja. W ekologię można inwestować w wiele bardziej przemyślany sposób i użyteczny dla mieszkańców gminy

   Odpowiedz
 • 4 czerwca 2021 o 11:19
  Permalink

  No tak z Ropczyc i Sędziszowa będą jeździć do Iwierzyc ładować samochody, a ludzie z Iwierzyc po wszystkie inne rzeczy do miasta, trochę to dziwne.

  Odpowiedz
 • 4 czerwca 2021 o 07:34
  Permalink

  Czyli się w gminie powodzi do pracy i autko ładujemy. Panie Bujak kiedy Ropczyce ?

  Odpowiedz
  • 5 czerwca 2021 o 22:48
   Permalink

   A ile aut elektrycznych jeździ po Cebulowie?

   Odpowiedz
 • 3 czerwca 2021 o 22:42
  Permalink

  A drugiego bankomatu nie ma a jeden jest ciągle zepsuty , paczkomat powinien być też a stacja ładowania nie potrzeba bo kogo tam stać na auto elektryczne w tej gminie ale ok super ekologia to niech jeszcze auta rozdają żeby było co ładować

  Odpowiedz
 • 3 czerwca 2021 o 21:34
  Permalink

  Teraz wszystkie Bronki i Zdziski z Iwierzyc zamienią swoje golfy trójki na elektryki! Elegancko 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *