Orzech promocje

W powiecie stanęła pierwsza stacja do ładowania samochodów elektrycznych!

Na parkingu pod Urzędem Gminy w Iwierzycach dzięki współpracy z przedsiębiorstwem G&G Sp. z.o.o. z Nockowej powstała pierwsza w Powiecie Ropczycko-Sędziszowskim stacja ładowania samochodów elektrycznych. 

Jest to ładowarka dwustanowiskowa o mocy 11kW, z wbudowanym dotykowym ekranem LCD, który może spełniać funkcje zarówno reklamowe jak i informacyjne.

Stacje ładowania samochodów elektrycznych nabierają coraz większej popularności w związku z dyrektywami wprowadzanymi przez Unie Europejską oraz większą świadomością ekologiczną obywateli.

Punkty ładowania tych samochodów na ten moment znajdują się tylko w centrach większych miast dlatego sporym wyróżnieniem dla gminy Iwierzyce jest jej montaż, a sama gmina przyczyniła się w dużym stopniu do propagowania ekologii oraz rozwoju zielonej energii.

źródło: UG Iwierzyce, fot. fb Nasza Gmina Iwierzyce

Subscribe
Powiadom o
guest
12 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu

Kiedy stacja (JAKAKOLWIEK) w Ropczycach?

Bachórz
Bachórz
1 rok temu

Ta stacja to wielka sciema ma moc 3 KW wiec ładowanie zajmie około 24 godzin hehe przyłącze nie posiada odpowiedniej mocy poza tym ta firma z nockowej to delikatnie mówiąc porażka !!!!

Tina
Tina
3 lat temu

Proponuję zrobić parking za bankiem bo nie wiem po co tam jest trawa a auto jak się chce iść do banku zostawia się na zajeździe dla autobusów a za bankiem jest kupę miejsca gdzie jest trawnik nikomu na nic potrzeby gdzie można zrobić parę miejsc parkingowych

Tom
Tom
3 lat temu

W Ropczycach o sprzątanie dróg dba się starym sprzętem, który zmiata piach spod krawężników na środek drogi… obraz naszej władzy! Kiedy doczekamy się stacji ładowania pojazdów elektrycznych w Ropczycach? Większej płatnej strefy parkowania? No i aplikacji do pobierania opłat za parkingi? Miasto musi zacząć zarabiać na przyjezdnych, bo oni rozjeżdżają nasze drogi, a inwestycji chcą u siebie, gdzie jeździ 50 samochodów dziennie!

lol
lol
3 lat temu

Bardzo dobrze! Kiedy takie stacje w Ropczycach? Zawsze musimy być 100 lat za wszystkimi?

😄
😄
3 lat temu

Ale wiocha 😄😄😄

Mieszkaniec
Mieszkaniec
3 lat temu
Reply to  😄

A może by tak zadbać o estetykę chodników i poboczu dróg gminnych i powiatowych. Myślę, że wielu mieszkańców w ten sposób wolałoby zagospodarowanie funduszy. Proponuje za jakiś czas sprawdzić ile pojazdów zostalo naładowanych w tym miejscu i odpowiedzieć sobie na pytanie czy była to potrzebna inwestycja. W ekologię można inwestować w wiele bardziej przemyślany sposób i użyteczny dla mieszkańców gminy

obserwator
obserwator
3 lat temu

No tak z Ropczyc i Sędziszowa będą jeździć do Iwierzyc ładować samochody, a ludzie z Iwierzyc po wszystkie inne rzeczy do miasta, trochę to dziwne.

Mieszkaniec
Mieszkaniec
3 lat temu

Czyli się w gminie powodzi do pracy i autko ładujemy. Panie Bujak kiedy Ropczyce ?

Wodzu
Wodzu
3 lat temu
Reply to  Mieszkaniec

A ile aut elektrycznych jeździ po Cebulowie?

Tina
Tina
3 lat temu

A drugiego bankomatu nie ma a jeden jest ciągle zepsuty , paczkomat powinien być też a stacja ładowania nie potrzeba bo kogo tam stać na auto elektryczne w tej gminie ale ok super ekologia to niech jeszcze auta rozdają żeby było co ładować

Gh
Gh
3 lat temu

Teraz wszystkie Bronki i Zdziski z Iwierzyc zamienią swoje golfy trójki na elektryki! Elegancko 🙂

12
0
Would love your thoughts, please comment.x