Orzech promocje

Na koniec zapunktował tylko Płomień. Degradacje Olchovii i Victorii

Ostatnie ligowe gry sezonu 2020/21 w sobotę 3 lipca stoczyły zespoły klasy okręgowej Dębica. Trzy z powiatowych drużyn doznały porażek różnicą 5 bramek. Punkt wywalczył tylko Płomień Zagorzyce.

Zdegradowane z najwyższej ligi dębickiego Podokręgu, do klasy A 2021/22 zostały Olchovia Olchowa i Victoria Ocieka, które uplasowały się na spadkowych pozycjach.

Na mecie sezonu 2020/21 najlepszy z powiatowych drużyn okazał się team Piasta Wolica Piaskowa. Był na 5 pozycji, z 63 punktami, które zdobył w 18 zwycięskich i 9 zremisowanych spotkaniach. 

Płomień Zagorzyce zajął 12 lokatę gromadząc 40 punktów, w 12 zwycięskich i 4 nierozstrzygniętych meczach.

Olchovia Olchowa była na 16 pozycji. Ugrała 27 punktów, 7 razy ogrywając swych przeciwników, a 6 razy remisując. 

Victoria Ocieka zamknęła ligową stawkę najwyższej ligi dębickiego podokręgu z 11 punktami. Zespół z gminy Ostrów punktowe zdobycze wywalczył wygrywając 2 spotkania, a 5 remisując. 

LKS Głowaczowa – Olchovia Olchowa 6-1 (4-0)

21 pojedynek klasy O w sezonie 2020/21 przegrali Olchowianie w powiecie dębickim w ostatniej ligowej grze. Honorowego gola dla Olchovii strzelił  w 50 minucie spotkania, Kamil Kułak. Meczem tym zespół z gminy Iwierzyce, pożegnał się z okręgowym szczeblem, po trzech sezonach występów na nim.

Czarnovia Czarna – Piast Wolica Piaskowa 6-1 (3-0)

Piast spotkanie w powiecie dębickim stoczył tylko w jedenastosobowym składzie. Jedyną bramkę dla zespołu grającego prezesa Dariusza Szczęcha strzelił Damian Przydział.

Atut Podborze – Victoria Ocieka 5-0 (2-0)

27 porażki doznał w powiecie mieleckim, team z gminy Ostrów, który opuszcza najwyższy ligowy szczebel w dębickim podokręgu.

Chemik Pustków – Płomień Zagorzyce 2-2 (0-0)

Obie bramki dla Zagorzycan strzelił Michał Pazdan, czym przyczynił się do czwartego remisu Płomienia w zakończonym bojach klasy okręgowej. Ekipa z gminy Sędziszów Młp. zremisowała w sezonie 2020/21 najmniej ligowych gier z czterech regionalnych teamów klasy O z powiatu ropczycko-sędziszowskiego.

Klasę O 2020/21 Dębica wygrał, awansując na czwartoligowy szczebel zespół Czarnych Trześń/78 punktów, Piast zajął 5 miejsce/63 punkty, Płomień uplasował się na 12 pozycji/40 punktów, Olchovia była na16 miejscu/27 punktów, a Victoria zamknęła tabelę najwyższej ligi Podokręgu Dębica, zajmując 18 lokatę/11 punktów.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
kibic
kibic
2 lat temu

Olchovia nie ograła 7 razy przeciwników a tylko 5. Raz przyznano walkower z LKS Wiewiórka, a drugim razem na boisku przegrała 3-4 ze Smoczanką i też przyznano walkower.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x