Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Śmiertelne potrącenie rowerzysty w Ropczycach

Dziś 10 lipca około godz. 9:10  na skrzyżowaniu drogi W986 z DK 94 (obwodnica Ropczyc – światła) doszło do potrącenia 68-letniego rowerzysty.

Jak informuje rzecznik prasowy KPP w Ropczycach: ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem ciężarowym jadąc od strony Wielopola Skrzyńskiego (drogą W986), skręcając w prawo na obwodnicy Ropczyc (w kierunku Rzeszowa) potrącił rowerzystę, który także jechał od strony Wielopola Skrzyńskiego w kierunku Ropczyc.

Niestety w wyniku zderzenia śmierć poniósł rowerzysta. Policjanci pod nadzorem prokuratora wykonują czynności na miejscu wypadku. Na obwodnicy Ropczyc zablokowany jest pas w kierunku Rzeszowa, utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

Kierowca samochodu ciężarowego był trzeźwy.

Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] O tym tragicznym zdarzeniu pisaliśmy TUTAJ. […]

ropcz
ropcz
2 lat temu

Brak liczników + kamery wyłapujące za przejazd na czerwonym powodują bardzo często dziwaczne zachowania kierowców (zwalnianie do 30 km/h na zielonym, “bo zaraz się zmieni” albo w drugą stronę – 140km/h na liczniku “żeby zdążyć przed zmianą”).
Czy kogoś to obchodzi? Nie, bo kasa z mandatów leci, a jak są światła to jest bezpieczniej, nie?
Kiedy decydenci zaczną w końcu myśleć o czymś więcej niż wpływy do budżetu? Przecież tak skonstruowane skrzyżowanie w tamtym miejscu to kryminał.

Wdupieciemamkaczynski
Wdupieciemamkaczynski
2 lat temu

Może ktoś w końcu rozpierdzieli ta sygnalizację raz a dobrze. A nie wyścigi i loteria przejadę na zielonym czy nie. I niech mi nikt tu nie pierdzieli bo prędkościach i że swiaci po równo bo to co tam się czasem odstawia nadaje się do tvn

mieszkaniec
mieszkaniec
2 lat temu

Brawo panowie zarządcy i co kamery poprawiły bezpieczeństwo na przejściu ?

Koronawirus
Koronawirus
2 lat temu

Nie oszukujmy nie ale tam dobrym rozwiązaniem byłoby rondo. Tylko wtedy nie było pieniążków za mandaty ze świateł

Katamita proboszcza
Katamita proboszcza
2 lat temu
Reply to  Koronawirus

Na pewno tańszym, ale tematem obwodnicy już dawno temu powinny zająć się odpowiednie służby. Obwodnica powinna przebiegać po drugiej stronie miasta, to po pierwsze. Po drugie, to projekt obwodnicy ze skrzyżowaniem w połowie długości, w miejscu, w którym dodatkowo z obu stron jest zjazd z górki i zakręty, zamiast wybudować estakadę też jest sprawą mocno podejrzaną. A, i nie zapominajmy o odcięciu ul. Zielonej…

Janusz
Janusz
2 lat temu

Ulica zielona po prostu zmieniła swój bieg najwyższa pora już się przyzwyczaić płaczki. A te ciągłe kolizje to niewidza jak zachować się na skrzyżowaniu ze światłami. W tym przypadku naprawdę bardzo szkoda Pana który zginął:(

7
0
Would love your thoughts, please comment.x