Na sygnale

Wypadek na A4. Jedna osoba ranna

Dziś na autostradzie A4 około g. 8:30 na wysokości Sędziszowa Młp. (os. Borek Wielki) doszło do zderzenia pojazdu marki Opel Astra i Suzuki. Jedna osoba została ranna i przewieziona do szpitala.

Jak wstępnie ustalono, jeden z kierujących nie zachował należytej ostrożności i najechał na poprzedzający go pojazd. Ruch w miejscu wypadku odbywa się już prawidłowo.

Pracuj w Safran
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najwięcej głosów
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Łopel
Łopel
4 lata temu

A cóż to za marka „Astra”? Może o model chodziło pani redaktor? 🙂

mietek
mietek
4 lata temu
Odpowiedź do  Łopel

Jest napisane Opel Astra. masz problem z czytaniem?

Anonimowy
Anonimowy
4 lata temu

Droga redakcjo

Proszę o sprostwoanie kierowca suzuki nie nie zachował odległości lecz kierujący Astra zapomnail o zjeździe i zatrzymał się na lewym pasie ruchu.

3
0
Chętnie poznam Twoje przemyślenia, skomentuj.x