Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Koncerty i food trucki – już za tydzień na zakończenie lata w Sędziszowie

W dniach 27-29 sierpnia 2021 roku na Placu Targowym w Sędziszowie Małopolskim odbędzie się Zakończenie Lata. Ta rozpoczynająca się już za tydzień, trzydniowa impreza, bogata będzie w wiele wydarzeń muzycznych i nie tylko. Przeczytajcie na jakie atrakcje można liczyć.
W piątek – niezły początek

W piątek 27 sierpnia, w godzinach popołudniowych, na Małym Rynku w Sędziszowie będą czekać na Państwa food trucki, oferujące zróżnicowane menu. Smaki z wielu stron świata rozpieszczą podniebienia i pozwolą nabrać siły do zabawy podczas koncertów, przewidzianych na ten dzień. Zaśpiewa dla Państwa Magdalena Białorucka – Ogorzelec z zespołem, która zaprezentuje utwory ze swojej debiutanckiej płyty. Zagra też, założony w ubiegłym roku w naszym regionie, zespół Liver. Impreza potrwa tego dnia do godziny 22.00.

Co czeka nas w sobotę i niedzielę?

Sobota powita nas rockowymi brzmieniami koncertów zespołów Insani oraz Żmije a całość uwieczni występ Greso. Dzięki temu, że impreza jest dofinansowana, przewidziano także bezpłatne zajęcia z animatorami i zabawę na dmuchańcach dla najmłodszych. Starsi mogą wziąć udział w zabawie tanecznej do godziny 1.00. Niedziela to znów koncerty na żywo. Yellow Horse, Muzyczny Sagan i Sublunar to zespoły, które uświetnią dla Państwa ten dzień i dostarczą pamiętnych wrażeń. Również tego dnia możemy liczyć na bezpłatne atrakcje dla dzieci.

Organizatorzy zapraszają

Ta trzydniowa uczta muzyczno-kulinarna nie odbyłaby się bez zaangażowania wielu osób. Głównym organizatorami wydarzenia są Miejsko Gminny Ośrodek Kultury wraz z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Sędziszowie Małopolskim. Swój duży wkład wniosła w organizację Gmina Sędziszów, która pomogła w zorganizowaniu dofinansowania imprezy ze środków Fundacji Orlen. Już dziś zapraszamy w ich imieniu na Mały Rynek w Sędziszowie. Udanej zabawy!

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ŻydSędziszowski
ŻydSędziszowski
2 lat temu

Świetnie, brakowało tego ☺

Sędziszów Małopolski - łączy pokolenia - na zawsze
Sędziszów Małopolski - łączy pokolenia - na zawsze
2 lat temu

A może by coś kultowego … (znanego) i na git. Przypominam, są ,,jeszcze” i ich braknie … – Bajm, Lady Pank itd. zróbmy coś RAZEM Wspólnie 😉 – pod hasłem : Wyjątkowy Sędziszów Małopolski – Otwarty dla Wszystkich

2
0
Would love your thoughts, please comment.x