Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Zobacz wizualizację zwycięskiego projektu na zagospodarowanie Ługów Wolickich

W marcu br. sędziszowski magistrat ogłosił konkurs na opracowanie koncepcji zagospodarowania 32 hektarów gruntu w Sędziszowie Młp. tzw. “Ługi Wolickie” – wygrał projekt o rycerzu Sędziszu autorstwa Pani Katarzyny i Pana Sebastiana z Politechniki Wrocławskiej.

Projekt ten jest oparty jest na legendzie o rycerzu Sędziszu. Jak pisze współtwórca projektu p. Sebastian: Przypuszcza się, że pierwszym założycielem osady był najdzielniejszy rycerz Bolesława Krzywoustego nazywany Sędzisz. Od jego imienia miałaby pochodzić nazwa dzisiejszego miasta. udaj się w podróż i poznaj cechy dobrego rycerza. …

Całość terenu połączono ścieżką poznawczą, która odkrywa kolejno cechy charakteru rycerza. Teren zawiera szereg funkcji, jest boisko, labirynt, wieża widokowa, plac zabaw czy ścieżki rowerowe pozwalające na korzystanie z nich różnym grupom wiekowym.

Poniże przedstawiamy jego wizualizację ⤵

Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
2 lat temu

Znowu koncepcje plany a teraz to nawet wizualizacje… a kasę masz na to człowieku? Chodników nie mamy, drogi się sypią, a ty nam legendę o rycerzu chcesz wciskać na sile… kiedy to się skończy?

Ja
Ja
2 lat temu

Szkoda,że władzę i właściciele gruntów w Górze Ropczyckiej nie dogadali się odnośnie jeziora Sędziszowskiego.Miasto jako jedyne na trasie od granicy do granicy miało by piękne jezioro.Można pisać różne głupoty dlaczego nie,ale nie zmienia to faktu,że została za przepaszona szansa dla nas i przyszłych pokoleń.Ps.Panie Burmistrzu, gdzie jest suchy polder, który miał rzekomo powstać zamiast jeziora? Proszę o odpowiedź.

evvvv
evvvv
2 lat temu

Tak w sumie, to nudne się to wydaje. za mało atrakcji.

mietek
mietek
2 lat temu
Reply to  evvvv

Musisz miec nudne zycie

Anonimowo
Anonimowo
2 lat temu
Reply to  evvvv

Mi też wydaje się nudne .

mieszkaniec
mieszkaniec
2 lat temu

Ja bym chciał zobaczyć tego jeziora sedziszowskiego

6
0
Would love your thoughts, please comment.x