Orzech promocje

Zderzenie samochodu z koparką

Dziś po g. 19 w Sędziszowie Młp. na drodze krajowej 94 (skrzyżowanie obok sklepu Majster) doszło do zderzenia samochodu osobowego z koparką. Na miejscu są służby mundurowe i karetka pogotowia. Droga w miejscu wypadku aktualnie jest zablokowana.

Aktualizacja g. 20: Jak informuje rzecznik prasowy KPP w Ropczycach: z ustaleń policji wynika, że 25-letni kierujący ciągnikiem rolniczym nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej – wjeżdżając na skrzyżowanie na czerwonym świetle, w wyniku czego doprowadził do zderzenia z samochodem marki Toyota, którym kierowała 34-letnia kobieta.

Na szczęście w zdarzeniu nikomu nic się nie stało. Uczestnicy trzeźwi. 25-letni sprawca został ukarany mandatem. Droga jest przejezdna.

fot. OSP KSRG Sędziszów Młp.

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
2 lat temu

A ostatnio komentujący pisali że by światła były na Borkowskiej bo na skrzyżowaniu dużo wypadków a w Sędziszowie dużo więcej wypadków na skrzyżowaniach z światłami nóż na tych bez sygnalizacji

Anonimowo
Anonimowo
2 lat temu

Wypadki na tym skrzyżowaniu będą tak długo dopóki nie powstanie tam rondo. Zresztą to samo dotyczy skrzyżowania w kierunku Góry Ropczyckiej! Tu jest pole do popisu dla naszych władz, a nie ciągłe uroczystości , rocznice, sztandary itp, itd. A propos- kiedy chodnik , ścieżka rowerowa i uczciwie oświetlenie na ul. Witosa ??!

ja
ja
2 lat temu
Reply to  Anonimowo

to wszystko zostanie zrobione kiedy sie zakoncza uroczystosci całowania i nadawania imion kazdemu kamieniowi w naszej gminie

Marecki
2 lat temu

Nie koparka a ciągnik. Jechałem za nim od ronda koło Starego Młyna. Slalomem jechał, po zderzeniu jeszcze miał telefon w ręce. Czerwone świeciło się długo, zaczęliśmy hamować już w połowie górki, a on normalnie na czerwonym wjechał na skrzyżowanie. Tak się kończy gapienie w telefon zamiast na drogę. Szczeście w nieszczęściu, że poza ranami od stłuczonej szyby na twarzy 6 letniego dziecka siedzącego z tyłu po lewej to nic nikomu sie nie stało.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x