CERTUS rozliczymy twój PIT

Izolator i Błękitni zdobyli po golu i punkcie

W 7 kolejce IV ligi podkarpackiej piłkarze Błękitnych Ropczyce zremisowali 1-1 w wyjazdowym pojedynku z Izolatorem Boguchwała. To ich trzeci nierozstrzygnięty ligowy mecz sezonu 2021/22.

Nie był to “wielki” piłkarski pojedynek wojewódzkiej ligi. Popularna “Izolacja”, która gola zdobyła z początkiem prowadziła ponad 70 minut.

Błękitni nie dawali za wygraną. “Nie chcieli” z Boguchwały wracać bez punktów i po kontrze w końcowych minutach spotkania zdobyli bramkę dającą remis
Ropczycanie po 7 kolejkach zajmują 11 lokatę w tabeli wojewódzkiej ligi, mając 9 zdobytych punktów.

Najbliższy mecz: Błękitni Ropczyce – SPEC Stal Łańcut. Termin 15 września (środa), godzina 16.

Izolator Boguchwała – Błękitni Ropczyce 1-1 (1-0)

Bramki: 1-0 K.Wilk (10), 1-1 Nikitchuk (81).

Skład Błękitnych: Dybski – Kmiotek, Świerad (65′ Podczaszy), Majcher, Nikitchuk, Zawiślak (73′ Darłak), Kukla, Sulisz (75′ A.Ogrodnik), Waszczuk, M.Ogrodnik, Świętoń.

Żółte kartki: Majcher, Świętoń.

Czerwona kartka: Rafał Ormiański – trener.