Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Samorządowcy w Arłamowie

W Arłamowie trwa XXVIII Podkarpacka Konferencja Samorządów Terytorialnych. Obecna edycja jest poświęcona m.in. rządowym programom wsparcia skierowanym do samorządów, ochronie środowiska, rolnictwu, a także współpracy transgranicznej. W obradach bierze udział m.in. starosta powiatu ropczycko-sędziszowskiego Witold Darłak i wójt gminy ostrów Grzegorz Ożóg.

Do Arłamowa przyjechało kilkudziesięciu członków gremium: prezydentów, burmistrzów, wójtów i starostów z Podkarpacia. Obecni byli także parlamentarzyści oraz przedstawiciele resortu finansów, Banku Gospodarstwa Krajowego, spółek Skarbu Państwa, urzędów centralnych i regionalnych.

Podkarpackie Stowarzyszenie Samorządów Terytorialnych jest regionalnym zrzeszeniem samorządowych gmin, powiatów i województwa podkarpackiego zawartym dla wsparcia idei samorządu terytorialnego, ochrony wspólnych interesów jego członków oraz budowania integralności Podkarpacia.

fot. Starostwo Powiatowe w Ropczycach

Subscribe
Powiadom o
guest
10 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
2 lat temu

Ta sama arogancja i poczucie , że jest się nie do ruszenia – co u poprzedników. NICZYM się nie różnią poza kolorem sztandarów. Im się wydaje , że ludzie będą dalej na nich głosować bo przecież nie ma na kogo! W PO też tak myśleli, więc miłej zabawy. Jak minie samozachwyt to zostanie rączka w nocniku !!!

Anonimowo
Anonimowo
2 lat temu

Na zdjęciu oczywiście niczego nie bojący się Panowie z PiSu.

znający temat
znający temat
2 lat temu

Jak ktoś myśli że dotacje, dodatkowe środki dla samorządu po prostu się należą i same przyjdą, a włodarze powinni siedzieć w urzędach to nie nadaje się na samorządowca. Powinni jeździć jak najwięcej i ściągać kasę dla naszego wspólnego dobra.

trak
trak
2 lat temu
Reply to  znający temat

Od jeżdżenia jeszcze nikomu kasy nie przybyło. A szkolić się można online, albo w miejscach mniej luksusowych. Musiał być od razu najdroższy hotel na Podkarpaciu? W mniej ekskluzywnych wiedza do głowy nie wchodzi? Tylko w Arłamowie, między sauną obiadem.

Elekcf
Elekcf
2 lat temu

Wracajcie szybko my na was już czekamy.

Wiesiu
Wiesiu
2 lat temu

Wstyd mi za was państwo samorządowcy!!!

Kodas
Kodas
2 lat temu

Pod biedronkami mandaty sypią a tu bez kagańców! Robią z siebie “PAJACÓW”

Anonimowo
Anonimowo
2 lat temu

A gdzie maseczki Panowie?

Opal
Opal
2 lat temu

To się nazywa niegospodarność. Elyta się bawi. To jest najdroższy hotel na Podkarpaciu, nie można zrobić konferencji taniej?

Anonimowo
Anonimowo
2 lat temu
Reply to  Opal

Dokładnie, jak nie za swoje to się bawią. A dla mieszkańców piknik zrobią jeszcze z płatnymi atrakcjami dla dzieci.

10
0
Would love your thoughts, please comment.x