Orech promocje

Samorządowcy w Arłamowie

W Arłamowie trwa XXVIII Podkarpacka Konferencja Samorządów Terytorialnych. Obecna edycja jest poświęcona m.in. rządowym programom wsparcia skierowanym do samorządów, ochronie środowiska, rolnictwu, a także współpracy transgranicznej. W obradach bierze udział m.in. starosta powiatu ropczycko-sędziszowskiego Witold Darłak i wójt gminy ostrów Grzegorz Ożóg.

Do Arłamowa przyjechało kilkudziesięciu członków gremium: prezydentów, burmistrzów, wójtów i starostów z Podkarpacia. Obecni byli także parlamentarzyści oraz przedstawiciele resortu finansów, Banku Gospodarstwa Krajowego, spółek Skarbu Państwa, urzędów centralnych i regionalnych.

Podkarpackie Stowarzyszenie Samorządów Terytorialnych jest regionalnym zrzeszeniem samorządowych gmin, powiatów i województwa podkarpackiego zawartym dla wsparcia idei samorządu terytorialnego, ochrony wspólnych interesów jego członków oraz budowania integralności Podkarpacia.

fot. Starostwo Powiatowe w Ropczycach

10 komentarzy na temat “Samorządowcy w Arłamowie

 • 26 listopada 2021 o 16:10
  Permalink

  Ta sama arogancja i poczucie , że jest się nie do ruszenia – co u poprzedników. NICZYM się nie różnią poza kolorem sztandarów. Im się wydaje , że ludzie będą dalej na nich głosować bo przecież nie ma na kogo! W PO też tak myśleli, więc miłej zabawy. Jak minie samozachwyt to zostanie rączka w nocniku !!!

  Odpowiedz
 • 23 października 2021 o 23:42
  Permalink

  Na zdjęciu oczywiście niczego nie bojący się Panowie z PiSu.

  Odpowiedz
 • 21 października 2021 o 22:13
  Permalink

  Jak ktoś myśli że dotacje, dodatkowe środki dla samorządu po prostu się należą i same przyjdą, a włodarze powinni siedzieć w urzędach to nie nadaje się na samorządowca. Powinni jeździć jak najwięcej i ściągać kasę dla naszego wspólnego dobra.

  Odpowiedz
  • 25 października 2021 o 12:27
   Permalink

   Od jeżdżenia jeszcze nikomu kasy nie przybyło. A szkolić się można online, albo w miejscach mniej luksusowych. Musiał być od razu najdroższy hotel na Podkarpaciu? W mniej ekskluzywnych wiedza do głowy nie wchodzi? Tylko w Arłamowie, między sauną obiadem.

   Odpowiedz
 • 21 października 2021 o 20:12
  Permalink

  Wracajcie szybko my na was już czekamy.

  Odpowiedz
 • 21 października 2021 o 17:18
  Permalink

  Wstyd mi za was państwo samorządowcy!!!

  Odpowiedz
 • 21 października 2021 o 16:05
  Permalink

  Pod biedronkami mandaty sypią a tu bez kagańców! Robią z siebie “PAJACÓW”

  Odpowiedz
 • 21 października 2021 o 13:50
  Permalink

  To się nazywa niegospodarność. Elyta się bawi. To jest najdroższy hotel na Podkarpaciu, nie można zrobić konferencji taniej?

  Odpowiedz
  • 21 października 2021 o 13:55
   Permalink

   Dokładnie, jak nie za swoje to się bawią. A dla mieszkańców piknik zrobią jeszcze z płatnymi atrakcjami dla dzieci.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *