Wiadomości

Wstęga przecięta. Most w Kozodrzy oficjalnie otwarty

Po 6 miesiącach mieszkańcy doczekali się otwarcia mostu na rzece Wielopolka w ciągu drogi powiatowej Nr 1329 R Zdżary – Witkowice w miejscowości Kozodrza. Dzisiaj 29 grudnia dokonano odbioru końcowego inwestycji realizowanej przez Powiat Ropczycko – Sędziszowski.

Nowy most jest budowlą jednoprzęsłową, zlokalizowaną w miejscu starego mostu. Długość całkowita konstrukcji wynosi 34,42 m. Ponadto na dojeździe od strony Kozodrzy wykonano chodnik o szerokości 2,0 m i długości 34,5 m.

Koszt przebudowy mostu wyniósł prawie 5 mln zł, z czego prawie 3 mln zł to dofinansowanie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg, a 300 tys. zł przekazała na ten cel Gmina Ostrów.

fot. Starostwo Powiatowe w Ropczycach

Pracuj w Safran
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najwięcej głosów
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Anonimowy
Anonimowy
4 lata temu

No własnie brakuje jednej pani, ktora jest dosłownie wszędzie!!!!!!!!!

sąsiad
sąsiad
4 lata temu

na tych zdjeciach kogoś mi tu brakuje

2
0
Chętnie poznam Twoje przemyślenia, skomentuj.x